Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire számíthatók ha haematomát...

Mire számíthatók ha haematomát diagnosztizált terhességem alatt az orvos?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok .Ma voltam orvosnál aki alaposan megvizsgált,rendben találta a terhességet,viszont diagnosztizált egy kis haematomát.Emiatt vannak vérzéseim is.Az orvosom megnyugtatott mondván hogy a vérömlény majd fel fog szívódni.Kérem azokat az anyukákat akik jártak már így osszák meg velem a saját tapasztalataikat.

Köszönöm a válaszokat.


2010. szept. 27. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is volt az első uh-Aztán a 12.hetin már nem is látszott, mert felszívódott. Nála semmi gondot nem okozott, nem is vérzett, barnázott miatta.
2010. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, fel fog szívódni, de pihenj sokat. Ha kíméled magad, nem lesz gond! Nyugi, élvezd a babavárást! :)
2010. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia

nekem is van már az elejétől, most 10 hetes vagyok.

12 hetesen megyek uh-ra, akkor derül ki, hogy felszívódott-e. gyógyszert szedek(duphaston). nekem is volt egy kis vérzés, ill inkább barna.

őszintén szólva én nagyon ideges vagyok azóta, 7 hetesen tudtam meg.

2010. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt!

Felszívódott, de tény, hogy sokat nyaggattak vele az orvosok. Pihennem kellett volna, de én meg ezt nem igazán tehettem meg mindig. Mégsem lett semmi gáz. Fiam másfél éves

2010. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!