Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu tesztezni szeretnék de...

Ovu tesztezni szeretnék de nem igazán értem hogy működik Akkor van peteérés mikor pozitív vagy amikor negatív. Vagy pozi után 12-24 óra míg kilökődik a sejtecske?

Figyelt kérdés
2019. jún. 17. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Akkor mutat pozitívat, amikor éppen ovulacio van.

Egyébként nem tudsz normálisan beszélni? Ez az ovu, sejtecske, pozi halál gáz. Mi lesz, ha meglesz a gyerek?

2019. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ovulációs teszt az LH csúcsot mutatja ki, ami kb. 36 órával előzi meg az ovulációt.

Szóval előbb lesz pozitív a teszt, mint ahogy a "sejtecske" (inkább maradjunk a petesejt szónál) kiszabadul.

De kb. marhára mindegy, mivel a spermiumok 48 óráig simán életképesek. Azaz nem fogtok lecsúszni a lehetőségről, ha a pozitív tesztnél szexeltek, és nem éppen pontosan 36 órával utána...

2019. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy a kettes írja. Ha mindenképpen be szeretnétek lőni az együttlétet valahova, akkor érdemes a pozitív utáni első negatív napon a együtt lenni. De amúgy ha egyikőtöknek sincs semmi baja, akkor termékeny időszakban kétnaponta legyetek együtt, és nem kell nagyon rágörcsölni a dologra. Sok sikert!
2019. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos miomám van rossz helyen és így talán hamarabb jönne a baba

Igen tudok máshogy beszélni csak sokan így tolják fondoltam én is de nem jött be :)

Köszi a válaszokat!

2019. jún. 18. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!