Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 nap késés utan délutáni...

6 nap késés utan délutáni vizeletből negatív teszt?

Figyelt kérdés

6 napja késik a menstruációm, ma vettem egy x-epil tesztet, délutáni vizeletből csináltam és full negatív lett.

Ettől még lehet baba a dologban?

Egyébként mindig pontos a ciklusom.

Ha esetleg reggel csinálok egy másik tesztet az pontosabb eredményt mutat?

Köszi előre is!



2019. jún. 21. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Lehet egy reggeli elsobol, de ha kozepidoben tortent akkor valoszinu mutatta mar volna. Ha kesobb volt ovu, akkor van esely, h pozi lesz a teszt, de en nem ezzel tesztelnek, hanem facellevel.
2019. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megcsinálom a másikat reggel. Ment a zöld kezecske! 😊
2019. jún. 21. 18:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Jelenleg en azt se tudom, mikor kellene megjonnie, osszevissza jon meg. 1 honapja nem szoptatok masfel eve probalkozunk eddig sikertelenul. 2 olyan tesztem van ami negativ, de van rajta valami, de az x-epil nem olyan erzekeny. En vasarnapra tervezem a tesztelest. Kivanom h a holnapi pozi legyen! :)
2019. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó! Igazából nem vagyunk rákattanva a baba témára, de ha összejön sem gond. Egyébként 2 nappal (mielőtt meg kellett volna jönnie) voltunk együtt a férjemmel! Lehet azért is negatív. Majd reggel kiderül! 🙂🙂
2019. jún. 21. 18:28
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha 6 napja késik, és az utolsó együttlétből jött össze, akkor még a holnap reggeli sem biztos, hogy kimutatja.

Az én Bogyóm középidőben készült, menzesz napján délután már pozitív volt a teszt, de 14 nap telt el a két esemény között.

2019. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha két nappal azelőtt voltatok együtt a férjeddel, hogy meg kellett volna jönni, akkor elvileg a nagy könyvben előírtak szerint nem is eshettél volna teherbe, hisz nem volt ovulációd. De tegyük fel, hogy későn volt. Akkor pedig minimum 2 hét, mire kimutatja aktustól számítva.

Egyébként pedig ha korábban is voltatok együtt, biztosabb lenne egy reggeli teszt, de 6 nap késésnél, ha mást nem azért, egy nagyon halvány pozitívat már simán mutatna a teszt. Késni meg bármitől késhet.

2019. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kisfiam tökéletesen középidőben fogant. 6 nap késéssel teggeliből ultra halvány pozitívat teszteltem. 2 nappal későbbi reggeliből is csak enyhèn pozitív volt.
2019. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
X-epil tesztet inkább hanyagold, szerezz be egy 10es érzékenységűt (facelle). Kívánom, hogy Neked sikerüljön és ne járj úgy mint én. (6 nap késés után jött meg nekem...már picit beleéltük magunkat)
2019. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, és reggeli első pisiből tesztelj.
2019. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A 8 nappal ezelőtti aktusból biztos, hogy nem. Amúgy nem értem miért nem lehet megvárni a reggelt, akkor nem kellene kiírni a kérdést, mert egyértelműen negatív lenne.
2019. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!