Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv e a teszt ha a második...

Pozitiv e a teszt ha a második csik halvány?

Figyelt kérdés
Tegnap este csinaltam egy tesztet amin a masodik csik halvanyabb a kontroll csiknál de ott van. Ma reggel is megismetektem, ugyan ez az eredmeny. A menzim nem jött mega fajdogal a hasam es a melleim majd leszakadnak. Hetfön tudok csak orvoshoz menni, kinek volt még ilyen halvány a második csik és mi lett az eredmény?

2019. jún. 22. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2019. jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Pozitív
2019. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Gratulálok, a halvány csík is csík,azaz pozitív a teszted.

Orvoshoz menni teljesen felesleges a 6.hétnél korábban, hacsak nincs panaszod.

2019. jún. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Az.

Nekem alig lehetett látni a második csíkot, most 3 éves

(Hétfőn orvos semmit nem lát majd a terhességből)

2019. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Pozitív, igen.


Az orvos semmi biztosat nem fog látni...lMajd 2 hét múlva

2019. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A kimaradt menzesz után két héttel menj először orvoshoz, addig semmit sem fog látni, max a petezsákot. Ha nagyon paraszt, meg se fog vizsgálni, hanem elhajt.
2019. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat csajok. A hejzet az hogy engem hétfön kitettek a munkahelyemröl, két hét felmondási idöt adtak persze julius 3 ig. Az ok az volt hogy nem tudtam eleg gyorsan az arut feltölteni. egyebkent kasszas vagyok csak arufeltöltést is kell csinalni. Azert kellene az orvostol egy papir hogy ne tudjak megszüntetni a munkaviszonyt
2019. jún. 22. 11:15
 8/12 anonim ***** válasza:

Az orvos elő terhességet igazol, a háziorvos azután ír csak ki. Így amíg nincs szivhang nem tudja igazolni a terhességet.


Az orvos valószínűleg semmit sem fog még hétfőn látni, még petezsákot sem.

2019. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*élő terhességet
2019. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos buktad. Én pont az ellenkezőjét csináltam, ahogy pozitív lett a teszt, fel is mondtam a munkahelyemen. (Szintén boltban dolgozom.)
2019. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!