Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy elhalt a terhesség...

Lehet, hogy elhalt a terhesség? Vagy az is lehet, hogy minden rendben? Miért nem erősödik a csík?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kétségbe vagyok esve, és alig várom, hogy dokihoz eljussak. Múlt kedden lett egy halvány második csíkom Walentin teszten, majd rákövetkező nap ismét, de ugyanolyan erős. Azóta kb. minden nap csináltam, vagy Walentint, de volt hogy megpróbáltam egy Gábrielt is, de mindig ugyanolyan erősnek tűnik a vonal, nem erősödött semmit, a Gábriel is nagyon halvány. Nekem május 15-én volt meg előző alkalommal a menzeszem, ami akkor 78 napra jött meg. PCO-m és inzulinrezisztenciám van. Az inzulinra gyógyszert szedek. Utolsó menzeszem óta gyakorlatilag kb. csütörtökig ( 4 héten át) pecsételgettem, ezért mikor pozitív lett, hívtam az endokrinológusom (egyben nőgyógyász), aki mondta, hogy kiír Utrogestan hüvelykapszulát, 3x2 szedjek, július 1. lesz UH. Hétfőn viszont nézünk vérből egy béta HCG-t, mivel a tesztem nem erősödik. Ez már a harmadik terhességem, ezért is ejt kétségbe, hogy nem erősödik a csík, holott a másik kettőnél kb. minden nap erősebb volt. Időnként szúrkál a hasam, nem görcsölök, néha mindjárt megjön érzésem van, mellem viszont nem érzékeny. Fejem fáj, szédülök, ma már a kávé illata zavart.

Elolvastam itt minden idevágó kérdést, de persze okosabb nem lettem.. szerintetek minden rendben? Vagy lehet, hogy elhalt a terhesség, ezért nem erősödik a csík már 4 napja? Ebben az esetben a tüneteket az Utrogestan okozza? Fogalmam sincs mit gondoljak, alig várom, hogy a dokihoz mehessek, de az még odébb van. Félek, hogy elvesztem, alig vártam,hogy babásodjak, miután decemberben meg kellett szakítsuk a második terhességemet Down miatt. :( Valakinek volt már hasonló?



2019. jún. 15. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha minden idevágó kérdést elolvastál, akkor biztos tudod, hogy jelenthet ezt is, azt is. Ezért nem ajanlott úgy tesztelgetni mintha nem lenne holnap..

Egy teszt, és kész. Akkor nincs min izgatni magad, nyugodtabb vagy a dokiig. Ezzel tetted volna a legjobbat.

Van akinél nem vokt gond a halvány tesztek sorozata, van akinél igen. De ez akkor is igaz lehet ha erősödik, az első pár hét sajnos ilyen.


Sajnálom ami törtent, nekem 5 terhességemből 2 vetéléssel végződött. De nem szabad olvasgatni mert ugyis lesz jó és rossz sztori is.

2019. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Hagyd abba a tesztelgetést. Az a bajod.
2019. jún. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
En is ezt akartam mondani. Ne tesztelgess. Befolyasolni nem tudsz vele semmit, csak idegesited magad ami tuti nem tesz jot a babanak. Te is tudod, hogy nem tudsz rahatassal lenni az esemenyekre. Vigyazz magadra, de eld az eleted, mintha nem lennel terhes. (Nyilvan alkohol, extrem sportok stb nelkul)
2019. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Először is: ne rettegj ennyire! A többiek jól írták, a tesztelgetés semmit nem segít, inkább ront ilyenkor a helyzeten. Csak egyre idegesebb leszel. Hagyd a teszteket a fenébe,pihenj sokat, próbálj pozitívan gondolkozni (tudom, hogy nehéz). Nekem is a harmadik terhességből lett baba, és rengetegen vannak még így, sőt! Drukkolok nagyon!
2019. jún. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Igazatok van, túl sokat teszteltem, és semmit nem tudok befolyásolni. Csak úgy örülnénk, ha minden rendben lenne a picivel és maradna. Holnap reggel pedig irány a HCG vérvétel.
2019. jún. 16. 06:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 vetelesem es 2 kemiaim volt, teny hogy csak akkor nem erosodott a tesztem mikor kemiai terhessegem volt. Eben az esetben 7-10 nap kesessel megjott a menstruaciom.

De! Ez semmit nem jelent, mert nem vagyunk egyformak es a terhessegek sem azok ugyan annal a szemelynel sem. Ugyhogy lehet ami nalam bajt jelzet az nalad nem. Azt tanacsolom nyugodj meg, amig semmi biztosat nem tudsz addig ne aggodj.

2019. jún. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
A teszt nem azt mutatja mennyi hcg van a szervezetedben, hanem hogy van e egyáltalán.
2019. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ennyi volt.. most este erősebb menzesz szerű hasfájás, derékfájás, majd elkezdtem vérezni, mint mikor megjön... :'( azóta semmi alhasi feszülést nem érzek....
2019. jún. 16. 19:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom kerdezo ☹️ Drukkolok neked, hogy hamar osszejojjon egy egeszseges baba.
2019. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom 😔 vérvételen voltál? Vagy így inkább már hanyagoltad...
2019. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!