Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késés, időn túli extra halvány...

Késés, időn túli extra halvány pozi. Reménykedhetek? 34. próbálkozós hónapban vagyunk! Első baba lenne.25 naposak a ciklusaim, ma a 30. ciklusnapon teszteltem.32N

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 11:39
 1/5 Fiatallányka ***** válasza:
71%

Időn túl sajnos semmit se jelent, de mivel nem jött még meg én holnap reggel első vizeletből ismételnék egy érzékeny teszttel.

Nagyon drukkolok, írj majd! 😉

2019. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Az időn túli eredmény nem számít. Tesztelj megint, reggel.
2019. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy 10-es teszttel kellene holnap megpróbálni. Sajnos most csak 25-öst kaptam. De nekem még időn túli se volt soha, mindig hómező. Az elmúlt évben már nem is teszteltem, mindig meg is jött, mielőtt bármibe is beleélhettem volna magam.
2019. jún. 22. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Reménykedni nyilván mindig lehet késés esetén, de a teszt fog biztosat mondani holnap reggel ha 10-es, mondjuk Predictor vagy Facelle. Addig nincs értelme találgatni.
2019. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Reménykedni lehet.


Predictor early-t próbáld meg.


Lehet tudni mi a baj?

Voltatok kivizsgáláson?


Ne húzzátok évekig. 😞

Mert mire rászábjátok magatokat kiégtek az egészben 😢

2019. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!