Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az extra halvàny csík is...

Az extra halvàny csík is csíknak momdható?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Egy napja késik és ma reggel csináltam egy tesztet.Nagyon halvány csik Épp csak a széle látszik alig látható. Telefon al lefényképeztem úgy meg nem is látszik. Akkor ez momdható csíknak vagy csak átlátszik a papír? Azért kérdezem mert eddig ahányszor csinàltam tesztet még odaképzelni sem tudtam soha mert mindig hó fehér volt és most először mintha láttam volna rajta valamit.
2019. jún. 23. 09:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen tesztből még bármi lehet. Két nap múlva próbáld újra.
2019. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Rendben! Meg veszek valami jobbat mert ez csak sima bolti. De azóta már biztos vagyok benne, hogy ott van egy csík mert erősödött kicsit. Halvány még mindig, de erősebb. Már a fotón is látszik. De igazad van, megpróbálom később is. De ilyet még nem làttam. Megpróbálom nem nagyon bele élni magam.
2019. jún. 23. 10:00
 3/24 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy ha ott van a csík, az már jó, de egyrészt nem láttam a tesztet, másrészt vannak tesztek, amin frankón látszik a reagens helye.


Nekem az első Facelle olyan halvány volt, hogy szétszedtem, majd elkönyveltem, hogy képzelődöm. Aztán két nap múlva már nem kellett szétszedni, de még mindig nagyon halvány volt.

2019. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Muti :)
2019. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan kell becsatolni a képet.
2019. jún. 23. 10:33
 6/24 anonim ***** válasza:
2019. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
És ez csak ide fogja feltenni nektek? Nem szeretném hogy más is làssa. Úgy értem hogy nevem ne legyen ott és a családom ne lássa. Nem szeretném ha 12 hét előtt tuná bárki is meg lehet hogy a következő nem is lesz két csíkos
2019. jún. 23. 11:14
 8/24 anonim ***** válasza:
Anoním, nem lesz ott a neved.
2019. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem lesz ott a neved, csak a kepet feltoltod, es bemasolod a linkjet ide, semmi adatot nemtesz fel rolad.
2019. jún. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
2019. jún. 23. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!