Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mégis mit tudok csinálni most?

Mégis mit tudok csinálni most?

Figyelt kérdés

Barátommal együtt voltunk 2hete és a gumi kiszakadt amit én nem tudtam nem jött meg ezért baratom elmondta hogy akkor kiszakadt csinaltam egy tesztet és előbb kiírta hogy + mindt hogy működik

Mit csináljak most? Hova megetek ilyen problémával? Nődoki? Vagy mi?



2019. jún. 23. 10:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
10 # Örülünk,hogy ilyen büszke vagy rá,most pedig boldog babavárást,de a kérdező nem azt kérdezte ki mikor esett teherbe.
2019. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Orvoshoz feleslegesen kulditek most azonnal.

Az abortuszt is csak akkor lehet elkezdeni intezni, ha mar elo terhesseg van diagnosztizalva, betoltott 6 het elott pedig nincs szivhang. Majd akkor kezdodhet az abortuszos dolog, ha lesz szivhang. De ha megtartjak, akkor is feleslegesen menne addig dokihoz.

Szoval kerdezo, a terhesseget az utolso mensi elso napjatolmszamitjak, de ha kb most kesik a mensid es ket hete volt az aktus, akkor nagyjabol 4 hetes terhes vagy.

Most varj jo ket hetet, akkor menj el nogyogyaszhoz, csinalnak uh-t es megkerdezik, hogy mit szeretnel, megtartod, vagy abortusz. A valasozdtol fuggoen mondjak majd, hogy hogyan tovabb.

A kovetkezo ket hetet szand arra, hogy beszelsz a szuleieddel (muszaj lesz, mert 18 alatt vagy), beszelsz a baratoddal es szepen, higgadtan eldontitek, hogy mit akartok.

Mellesleg nagyon kics.szett veled a fiu, ezek utan en nem tudnek bizni benne.

Ha akkor szol, akkor 72 oras tablettaval mentheto lett volna a dolog nagy esellyel. De igy...

2019. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
18%

Nem Tudom hogy lehet ilyen egy "társ" ez undorító hogy nem szólt nem is tudom mit csinálnék a helyedben vele!!!

Nem ismerlek így nem tudom milyen 17 éves vagy, én pl 17 évesen már készen álltam volna egy kicsire, már 4 éves kapcsolatom volt ami azóta is tart. De ugye nem mindenki ilyen.

Ha úgy érzed hogy te akarod akkor ne hallgass senkire, tartsd meg, meg tudod oldani a dolgokat.

Ha nem akarod, és egyáltalán nincs a fejedben, szívedben az érzés a baba iránt akkor persze abortusz :(

De ez legyen csakis a te döntésed, ne a szüleid ne barátok és ne a párod döntsön.

A te szíved alatt van te benned!!!

Akarhogy is döntesz jól gondold meg de ez olyan dolog hogy érezni fogod úgyis mi a helyes!!!

2019. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a minimum, hogy az abortuszt a pasid fizeti, hoz-visz a nőgyógyászhoz, és a kezed fogva áll oda anyádék elé, hogy "elfelejtett szólni", hogy kilyukadt a gumi.

De minimum ijessz rá, hogy micsoda boldogság, megtartod és összeházasodtok. Aztán ha reklamál, dobd ki a pi..ba.

2019. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Úristen hát ez nagyon nagy butaság volt tőle

De teljes mértékben neked kell eldönteni hogy meg szeretnéd e tartani a babát

Csak a te érzéseidre halgass

2019. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!