Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki 2x 3x missed. Abortusz...

Viktória9211 kérdése:

Valaki 2x 3x missed. Abortusz után?

Figyelt kérdés
Sziasztok van itt olyan aki mar túl van több missed.ab után? Nektek mit javasolt az orvos? Vagy esetleg ha kivizsgalt,megoldodott a problem? Esetleg a kezelesek utani baba? Kinek,hogy volt? Én 2.missed ab. után vagyok. Dokim azt mondta,hogy minden lehető kivizsgálást elvégzünk.. Nagyon kivancsi vagyok mi lehet a problema. Esetleg valaki hasonlo tapasztalat utanni terhesseg?? Köszi a válaszokat :)
2019. jún. 23. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Volt konkrét oka az abortusznak vagy önszántadból? Lehetsz e terhes abortusz után? Mert, ha erre vagy kíváncsi igen és hamar teherbe eshetsz, persze a 6 hét elteltével, mert addig nem engedélyezett a szex a fertőzés veszély miatt.
2019. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1es: a missed abot nem önszántából csináltatja az ember, hanem mert elmegy a baba. Így már nyilván érted a kérdést.
2019. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1.kerdező, a Missed. Abortusz alatt értetendő dolog az amikor elhal a magaz, 2terhességem volt 2x elhalt a magzat.. Az volt a kerdesem,hogy akinek mar volt ilyen... 3.missed abortusznal a doki elküld kivizsgalasokra, és èn arra lennék kivancsi,hogy valakinek meg.e allapitottak valamit, ha igen kezelték.e? Ha igen sikerese volt.e az azutanni terhessege:)
2019. jún. 23. 20:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Neharagudj, ha megbántottalak nem az volt a célom, lehet kissé, na jó nagyon bunkó voltam. Őszintén sajnálom és kívánom, hogy teherbe ess minden gond nélkül.
2019. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam át jól a kérdést.
2019. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem haragszom:) és nem is bántottál meg:) semmi gond ezzel:) hát igen nagyon szeretnénk babásak lenni,de valahogy elkerül a szerencse:( köszönöm :)
2019. jún. 23. 23:01
 7/10 Lili8989 ***** válasza:
Belgyogyasznál voltál már? Van tulsolyod? (Nem 10 kg ra gondolok, hanem mondjuk 50 60 kgra)
2019. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
176cm és 52kg vagyok, szóval egy cseppnyi felesleg nincs tajtam :)
2019. jún. 26. 15:19
 9/10 Lili8989 ***** válasza:
Sajnos inzulinrezisztencia még szóbajohet. Belgyogyaszhoz fognak elkuldeni eloszor
2019. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én is pont így vagyok ezzel. Januárban ment el az első kisbabám, múlt héten a második. Engem már vizsgálnak. Vettek vért mindenféle betegségre (toxoplazmózisra, fertőző betegségekre) máj és pajzsmirigy működésre, és még nem tudom mi mindenre. Jövő hét hétfőn kell mennem az eredményekér. Ha nem lesz semmi gond, immunológushoz kell mennem, vér vizsgálatra ( vér alvadás gondok miatt) és végül a genetikát vizsgálják. Nagyon tartok tőle mi lesz a baj. De a viszgálatok legalább egy kis erőt adnak az élethez. Mer így nem érzek mindent elveszetnek. És pénteken még megkapom a magzat szövettanát is. Remélem kiderül valami
2019. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!