Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt negatívnak számít?

Ez a teszt negatívnak számít?

Figyelt kérdés

[link]


10. dpo-n vagyok (tudom, nagyon korai, de progeszteronpótlás miatt tesztelek korábban( meg persze kíváncsiságból). Facelle teszten nagyon nagyon halvány csík, inkább olyan mint egy árnyék, fényképen csak fekete-fehérben látszik (lehet, hogy nem is szabad fekete-fehérben nézni, bocsánat érte!) Ránéznétek? Nagyon köszönöm a segítséget!


2019. jún. 25. 18:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok,mára nem vártam,de teszteltem szombaton,olyan volt a tesztem mint a kérdezőnek,reménykedhetek!?

Reggel csinálok tesztet,tüneteim: a mellem fáj és hatalmas,nehéz, bimbóm sötétebb más nincs,a ciklusom 28 napos késni nem szokott,esetlegegy nappal hamarabb van!

Drukkoljatok,köszönöm!😉

2019. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Sziasztok,mára nem vártam,de teszteltem szombaton,olyan volt a tesztem mint a kérdezőnek,reménykedhetek!?"


Elolvastad egyáltalán, amiket a kérdezőnek írtak?

2019. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%
Igen elolvastam!!!!
2019. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
0%

Szerintem te babát vársz csak meg embrió és nem nagyon tudja kiszűrni a teszt

Szerintem várj egy hónapot és akár még jön akár nem menj orvoshoz

Szerintem babát hordasz a szíved alatt

Nővérem ugyan így volt🙂🙂

2019. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13, akkor nem értem a kérdésedet. Azt írod ugyanolyan mint a kérdezőnek...hát akkor vedd úgy hogy neked is szólnak a válaszok, minek teszel fel kérdést a kérdésben?! Ráadásul ilyen butaságot, amikor tisztán látod hogy az eredeti kérdezőnek sem lehet egzakt választ adni csak annyit hogy csináljon újat mert bármi lehet.
2019. jún. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Sajnos a ma reggeli tesztem még halványabb, mint a tegnapi :/
2019. jún. 26. 06:36
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező sajnálom... Viszont hidd el ha 3-4 nappal kezded a progeszteron pótlást sem lesz semmi baj. Így a későbbiekben azz ajánlo. Várj minimum 13-14 dpoig, igy nem lesznek benned kétségek és biztosabb, egyértelmű eredményt kapsz majd
2019. jún. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem is pótlás kellett de én elmaradt vérzéskor teszteltem csak és másnaptól szedtem két terhességemnél is. Ráérsz te is. Így csak idegeskedsz hogy ezek pozitívak vagy negatívak, holott úgysem lehet eldönteni amíg ennyire halványak ..
2019. jún. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom, drukk a következő hónapnak.


Én is progipótlást kaptam, de csak 6 hetesen mindkét terhességnél, nem volt gond

2019. jún. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!