Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség gyanú vagy inkább...

Terhesség gyanú vagy inkább valami más lehet?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. 2 terhességbol 2 egészséges kislány született. Egyik sem közép időben fogant. Na most nagyjából 2 hetem van a következő mensesig! Többször voltunk együtt védekezés nélkül. 3 napja szurkal lent a hasam alja napjában többször. Első nap iszonyatosan nagyot gorcsoltem, le kellett ülnöm! Azóta szurkal és mindjárt megjon érzés, néha enyhe görcs! Folyasom van fehér krémes. Jelenthet esetleg babát vagy pedig valami más van a háttérben? Szerintetek a teszt még így korai lehet?

2019. jún. 26. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 2 heted van mensiig akkor ez peteéréa lesz.
2019. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én is erre gyanakodtam :) igazából első kettőnél nem éreztem semmi ilyesmit ezért is tettem fel a kérdést!
2019. jún. 26. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
A teszt még mindenképp korai lenne, semmit sem mutatna. A menstruációd napján (ha nem jön meg ugye) tesztelj leghamarabb, de ha bírsz várni, akkor várj pár napot és csak késés után tesztelj. Ebből bármi lehet.
2019. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Tesztet még nem csináltam, nagyjából 1 hetem van mensiig.. Viszont azouta is szurkal a hasam alja. Ha pete érés akkor az a szurkalas és mindjárt megjon érzésű enyhe görcs tarthat akár egy hétig is?

Soha nem volt ilyen egyszerűen nem tudom mi lehet. Nap közben szinte észre se veszem csak néha. De este ha lefekszek rendesen érzem. Mindenképp várjam hoy meg jön e? Vagy esetleg a hétvégén ha tesztelték már mutathat valamit?

2019. júl. 2. 20:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki olvasná. 6 nappal a menses előtt pozitívat teszteltem! Valószínűleg amit éreztem beágyazódás volt!
2019. júl. 5. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok😊
2019. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulalok. Jo egeszseget nektek
2019. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2019. júl. 8. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!