Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Nőgyógy. Leletemben...

SOS! Nőgyógy. Leletemben segítene valaki? Azt tudom h terhesség gyanú de a többi?

Figyelt kérdés

Nőiökölnyi tömött egyenetlen felszínű anteflectalt uterus szabad környezetben.Tkp.enyhén livid ép portio.

Ut. myomat.Grav.susp?

A ciklusaim pontosak jan. 26-án jött meg de csak 2 napig tartott.ami gyanús volt h megmaradt a mellfájás.Viszont a múlt héten és előtte a teszt negatív lett.Holnap kell uh-ra mennem.A miomám kicsi ezt tudom a méhem külső falán van és nem kell vele foglalkozni nyáron ezt mondták.A nőiökölnyi méh az eléggé nagy ugye?


2013. febr. 11. 11:51
 1/7 F.B.I. ***** válasza:
a leletedet magyarra lefordítva: A terhesség csak az elmondásod szerint áll fent. a női ökölnyi méh a myoma miatt van, nem a terhesség miatt. Ez jóval nagyobb, mint ami a terhességi korodnak megfelelő lenne, ugyanis, ha a terhesség miatt lenne már női ökölnyi, akkor már 10 hetes terhes lennél.
2013. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az orvos azért küldött uh-ra mert szerinte nem kizárt a terhesség.Tudja hogy myomám van,nyáron voltam uh.n eddig még egyszer sem volt ekkora a méhem ennyit nőtt volna?
2013. febr. 11. 12:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem tavaly nyáron volt 102x90 mm az uterus.
2013. febr. 11. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat, egy atlagos noi uterus merete 70*50 mm, ugyhogy a tied eddig is nagyobb volt. Noi okolnyi nekem a terhessegem 9. heteben volt 2 hete. Szoval mar ketszer kellett volna legalabb kimaradnia, hogy terhesseg okozza ezt a nagysagu mehet. Raadasul ugy vettem ki, pozi teszted sincs, ugyhogy szerintem nem all fenn terhesseg. Inkabb azt a miomat nezetnem meg jobban a helyedben.
2013. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben,eddig is mindig azt mondták,hogy kp. nagy méh de ezt még nem mondták,ezért is mondtam a dokinak h van myomám ennek ellenére elküldött uh.-ra.Holnap végülis minden kiderül csak kíváncsi voltam gondolom érthető.
2013. febr. 11. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:

A grav. suspect terhesség gyanúját jelenti!


A méhed női ökölnyi méretű. A felszíne egyenetlen (szerintem a myoma miatt). Anteflectalt (előre dőlő) helyzetben van (ez normális).

A portio a méjszáj hüvelybe lógó része, ami enyhén lilás színű. Ez szintén terhességi gyanújel.


Myomád van, és terhesség gyanúja áll fenn.

Myoma=jóindulatú méhizom daganat.

2013. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm kedves utolsó a tökéletesen kielégítő választ!Nagyon kedves vagy.A lilás méhszáj terhességre utal?Ezt még sosem hallottam.A terhesség gyanúját pedig az orvos mondta nem én állítottam,ezért nem is értettem az első választ.Ami érdekes még,hogy nekem világ életemben hátrahajló méhem volt,most meg hogy lehet ,hogy normál előredőlő??
2013. febr. 11. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!