Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mintha buborékok mocorognának...

Mintha buborékok mocorognának a hasamban. Lehetséges, hogy a megtermékenyülést éreztem?

Figyelt kérdés
Én a peteérésemet általában úgy érzem meg, hogy baromira fáj valamelyik oldalam. Most hétfőn is így volt, viszont fájt egészen szerdáig, de annyira, hogy minden mozdulat kellemetlen volt. Hétfőn is és szerdán is együtt voltunk a párommal, viszont csütörtökre a fájdalom olyan furán egy kicsit előrébb jött a hasam felé és egész nap olyat éreztem mintha valami buborékok mocorognának a hasamba. Mára elmúlt, de furcsa a közérzetem. Lehet, hogy a megtermékenyülést éreztem? Érzett már valaki hasonlót?
2010. júl. 9. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a megtermékenyülést nem lehet érezni.
2010. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet ilyen jele a megtermékenyülésnek, a buborékok szerintem nem erre utalnak. De persze attól még lehetsz terhes, én semmit nem éreztem.
2010. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen érzésem de nem volt megtermékenyülés!

Csak az idegek dolgoztak

2010. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ketteske ***** válasza:
Sztem a buborékok kis pukik. Engedd ki őket, és máris megszünik a furi érzés! :)
2010. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!