Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktól eshetek teherbe?

Előváladéktól eshetek teherbe?

Figyelt kérdés
Vasárnap szeretkeztem utóljára párommal és nem védekeztünk, de viszont nem is élvezett belém. De viszont ez a termekeny hetem, és közepes esélyt írt a teherbeesésre a menstruációs naptáram. De viszont szerda óta (akkor volt az ovulációm is) eléggé rosszul vagyok (hányinger, alhasi görcsök, fejfájás, szédülés, sűrű vizelési inger, stb) csináltam tesztet az elmúlt napokban, ami negatív lett. De valami oka biztos van a rosszul léteknek. Lehetséges hogy teherbe estem?

2019. jún. 29. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Még nem éreznéd a terhességet, de lehetsz terhes, az előváladékán is lehet spermium.
2019. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
A tünetek később jelentkeznek, de igen az előváladéktól is lehetsz terhes.
2019. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Lehetséges.
2019. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
A legelső terhességi tüneteim ( rosszullétek ) a terhességem 5-6. hetében jelentkeztek. A terhességi hetek az utolsó menstuáció első napjától számítjuk. Terhes lehetsz igen. Termékeny napokon védekezés nélküli aktus.. még nem marad el a kövi menstruációd akkor felesleges tesztelni. ha terhes is vagy nem mutatná ki hamarabb.
2019. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Előváladéktól lehetsz terhes, akkor is, ha minimális az esély rá.

Viszont a tüneteid ettől nem lehetnek. Azok csak később jelentkeznének.

2019. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
igen
2019. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem brutális menszesz görcseim voltak majdnem egy hétig,azt gondoltam hogy azért mert megfog jönni.. egy hét után egy hétfői napon negatív volt a tesztem, majd csak hébe-hóba görcsöltem és vasárnap már pozitív volt a tesztem, szóval igen, lehetsz terhes, bár hányinger még korainak gondolnám
2019. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A hányingert azert tartottam fontosnak ide leirni mert nalam ez egy nagyon ritka dolog, a hanyas plane. Tavaly ev eleje fele volt utoljara hanyingerem, most meg 1 hete egyfolytaba
2019. jún. 29. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!