Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A petesejt 3 napig megterméken...

A petesejt 3 napig megtermékenyíthető?

Figyelt kérdés
Én eddig úgy tudtam, csak 12-24 óráig. Tegnap volt az első inszemem, de már szerdán megrepedt a tüszőm még az Ovitrelle beadása előtt magától. Betelefonáltam a kórházba, hogy ilyen esetben mi a teendő. A nővérke mondta, hogy ez nem baj, menjek ugyanúgy pénteken. De én nem engedtem abból, hogy péntekre már késő. Mondta, hogy akkor megkérdezi a főorvost és visszahív. A főorvos azt üzente, hogy 3 napig még jó, menjek nyugodtan pénteken. Én nem vagyok orvos, így nem tudom, hogy ez igaz, vagy csak arról szól, hogy a pénz miatt mindenképpen meg akarják csinálni, akkor is, ha már esélytelen. Valaki hallott még erről a 3 napos dologról?
2019. jún. 29. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti esélytelen, ne reménykedj fölöslegesen :(
2019. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

En is a 12-24orat tudtam eddig...

72 ora (3nap) az mar sok, bizzunk benne, h hatha osszejott termeszetes uton, en nem mennek el ehez a dokihoz, max annyira h megkerdezzem tole, h a 4 nap is ok e meg....?! :S

Aztan keresnek egy masik dokit es kikernem az o velemenyet is ilyen esetekrol, mit gondol a 3 naprol (persze nem neveznem meg a masik orvost vagy h velem tortent stb csak erdeklodnek)

2019. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Dr Pal Attila a Szuleszet-nogyogyaszat egyetemi tankonyve c konyveben a 40.oldalon az szerepel h az ovulaciot koveto 12-24o belul tortenik a megtermekenyules.


Erre alapozva sajnalom, de nem gondolom, hogy ertelme lenne a penteki inszemnek.

2019. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Voltatok együtt azért? Hátha úgy sikerül
2019. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem voltunk együtt, mert gondoltuk, hogy természetes úton sajnos több éve úgysem sikerül és legalább több leadott anyag lesz pénteken, ha nem akciózunk otthon. De én is elég esélytelennek látom. Következö hónapban jobban résen leszek.
2019. jún. 29. 16:14
 6/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy megrepedt? Én egy olyan lánnyal voltam inszemen, aki esküdött rá, hogy megrepedt, majd ultrahangon jól látszott, hogy nem volt előbb ovulációja, csak az ovitrelle hatására.
2019. jún. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerda este éreztem, hogy megreped (általában mindig érzem és nem tudom összetéveszteni más fájdalommal), majd emiatt csütörtök reggel elrohantam az itthoni nődokimhoz, aki ultrahanggal megnézte és megerősített benne. Nem baj, majd a következő sikeres lesz. :) És ott már tényleg nem fogok engedni abból, hogy csinálják meg, ha bizonyos mértet elér a tüsző. Az itthoni nődokim mondta, hogy ha legközelebb 18-19 mm-t mérnek, én kérjem, hogy 2 nap múlva csinálják meg. Legközelebb mondani fogom az itthoninak ezt a 3 napos dolgot is, csak kíváncsiságból, hogy neki mi a véleménye....
2019. jún. 30. 07:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Melyik ez az inkompetens kórház és doki?
2019. jún. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Írtam privit.
2019. jún. 30. 07:33
 10/14 A kérdező kommentje:
A Róbert Magánkórházba jártunk akkor egyébként, amikor feltettem a kérdést.
2021. szept. 17. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!