Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepedés után hány óráig...

Tüszőrepedés után hány óráig biztosan megtermékenyíthető a petesejt?

Figyelt kérdés
Ma reggel kezdtem érezni fájdogálást a hasamban, és most délben lett a nyákom tojcis, tehnap még semmi nem volt. Előző napokban sajnos nem tudtunk együtt lenni, ha ma késő este együtt leszünk akkor az még belefér? És holnap este?
2009. okt. 13. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Átlagba 3 napig!!!
2009. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
a petesejt a tüszőrepedést követően 12óráig van életben.
2009. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

egy petesejt 24 oráig megtermékenyithetö, de ebböl az elsö 12 ora afontos, mert akkor még nem öreg. ha tüszörep elött vagytok együtt, az azért jo, mert már várják a spermák a petédet, és mikor tojcsi van, ez a váladék meg segiti a spermákat. ha ma este együtt lesztek a legjobbkor lesz, mert ha a tojcsi elmulik, az az jelenti hogy megtörtént a tüszörep.

32

2009. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Az előzőnek nem teljesen van igaza, ez mindenkinél másképp van, minden szervezet más. Nekem az ovu előtt van egy két nappal tojcsis folyásom. HOgy honnan tudom? Doki nézett ultrahangon és még nem repedt meg a 23 mm-es tüszőm, amikor már elmúlt a folyásom. Ez jelezte hogy nemsokára tüszőrepedés.
2009. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

16:15-nek igaza van.


Nem minden nő egyforma. Van, akinek a tüszőrepedés napján még tojcsis a folyása, de van, akinek a tüszőrepedés előtti nap van az utolsó tojcsis folyása. Többek közt nekem is.


Egy orvos-genetikus véleménye:

A tüszörepedés valószínüleg az utolsó legjobb minöségü nyálkájú napon van, vagy a rákövetkezö napon. [link]

2009. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2009. okt. 13. 22:41
 7/7 anonim ***** válasza:
24-48 óráig, de 24 óra után romlik a minősége, kisebb lesz az esély, de nem lehetetlen.
2009. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!