Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye úgy nem lehetek terhes,...

Ugye úgy nem lehetek terhes, ha minden hónapban rendesen megjön?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy 28 napra megjön rendesen, viszont fura dolgokat érzékelek, mintha terhességi tünetek lennének. De ez egyáltalán nem biztos, szerintem ezeket a tüneteket már csak bebeszélem magamnak, annyira rá vagyok parázva a dologra. Tehát ha megjön, akkor tuti nem lehetek terhes ugye?
2019. júl. 1. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél egy tesztet. És akkor megnyugszol.


Nekem semmi tünetem nem volt terhesen. Csak a kinaradt menzesz. A "tipikus" tüneteket könnyen bebeszéli magának az ember.

2019. júl. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos egyáltalán nem biztos, hogy ha rendesen megjön, akkor nem vagy terhes. Van, akinek csak az első (1-2) hónapban jön meg "rendesen" a vérzése, hallottam olyanról (a nőgyógyászomtól), aki végig menstruált. Menj el orvoshoz, ha nagyon izgulsz!
2019. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hűha... Akkor lehet tesztelek egyet.
2019. júl. 1. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Na? Mi a helyzet? :)
2019. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még nem vettem rá magam a tesztre😃 De a napokban mindenképp
2019. júl. 3. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!