Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak hogy egyen és...

Mit csináljak hogy egyen és igyon rendesen a barátnőm? 16 hetes terhes. Nekem kell bele nyomni.

Figyelt kérdés

Ha nem mondom neki hogy igyon meg egyen akkor magától nem iszik,eszik és elájul. Már 2x elájult.

Eddig dolgozott ő is. Egy helyen dolgoztunk. De már nem fog dolgozni. Én nagyon féltem.


2018. szept. 5. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezd unalmas lenni a napi nyafid...
2018. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a barátnőd? Magától nem érti meg hogy saját érdeke lenne nem naponta elájulni?


Nekem is volt időszakom mikor semmit nem kívántam a terhesség alatt. De pár falatot akkor is leküzdöttem és a folyadék fogyasztásra figyeltem.


Talán étkezés zavaros és úgy lett terhes?

2018. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2018. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem a feleségem.

20 éves ,nem étkezés zavaros.

2018. szept. 5. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Es ez neki miert jo? A baba az elveszi, ami neki kell, az anya karara is, gyakorlatilag olyan, mint egy parazita. Makd szepen kihullik az osszes haja, foga, csontritkulasos lesz meg mindenfele hianybetegseg elojon. Gratulalok, hogy egy ilyen ertelmes nonek csinaltal gyereket.
2018. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát őszintén...én sem ettem valami sokat a terhesség előtt, most sem igazán, legtöbbször délig eszembe sem jut, mert egyszerűen nem kívánom és/vagy kihányom. Ettől függetlenül azért egy napi normál adag (magamhoz képest) megvan. Na most azért annyi életösztön legyen már szerintem egy 20 éves nőben, hogy ha érzi, hogy menten elájul, akkor egyen és igyon már.

De gondolom jár nőgyógyászhoz és védőnőhöz is, legközelebb menj el vele és vesd fel előttük ezt a problémát, és ha ők is úgy értékelik továbbküldik egy szakemberhez, aki ezzel foglalkozik.

2018. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!