Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most melyiknek higyjek a...

Most melyiknek higyjek a negatív vagy a pozitív tesztnek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

téves negatív teszt van de téves pozitív NINCS!!!!!

remélem gratulálhatok!már ha terhességi tesztröl beszélünk és nem LH tesztről!

2010. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ovu teszt, vagy terhes teszt? Milyen fajta? Milyen erősségű? Milyen hosszú a ciklusod? Mióta késik?

Könnyebb lenne válaszolni, ha adnál némi infót:)

2010. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, nehogy azt hidd, hogy nincs téves pozitív. Maria Romed, pl. Csak a héten volt vagy három álpozitív:(
2010. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos van álpozitív teszt is. Én vennék egy (drágább) megbízható tesztet és mégegyszer megnézném.
2010. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én annyira nem értem....már nagyon sok tesztet csináltam, mert régóta próbálkozunk, de még sohasoha nem volt második csíkom. Kicsi sem. Véletlenül sem. 20 perc után sem. A szellemcsík más, bár nekem olyan sem volt,. de igazi csík....hát én azt gondolom az csak attól lehet, ha van benned hcg. Szerintem aki kétcsíkos annak van babája. ÉS ha utána negatív, akkor sajnos elmegy a baba....:( De egyetértek, vegyél drágábbat, érzékenyet, gyógyszertárban. Remélem te állapotos vagy.:)
2010. júl. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerencséd van valószínű jók voltak a tesztek. Én pont ezen az oldalon szembesültem azzal, hogy viszonylag sok teszt becsapós. Volt, amikor lelkesen gratuláltunk a kérdezőnek, csak egy valaki mondta, hogy becsapta az ugyanilyen teszt, nézzen másikat. A kérdező aztán szomorúan újságolta, hogy a doki semmilyen jelét nem látta annak, hogy terhes lenne, nem is volt:( Pedig szép pozitív volt:(

Velem sem fordult még ilyen amúgy elő.

2010. júl. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!