Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue pozitív lett ma...

Clearblue pozitív lett ma reggel, one step vaterás 10-es érzékeny teszt meg negatív ugyanabból a vizeletből. Mitől van ez, melyiknek hihetek? 4napja késik

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 06:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a pozitívnak higgy.De csináljál majd még egyet valamelyik fajtából.Nekem is négy nap múlva volt pozi a tesztem.Halkan GRATULÁLOK!!!!
2010. dec. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vaterás teszt (pedig elvileg ugye 10es szóval az az érzékenyebb) nekem alig láthatóan lett pozi tényleg nagyon erősen kellett nézni, és ugyanaznap csináltam egy 25-öst amin meg sokkal jobban látszott a csík. Nem volt teljesen erős, de egyértelműbben látszott. Nem értem.
2010. dec. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!De jó,hogy írtok:)))


Keedves első!Remélem,hogy a "halk" gratulációd tényleg nekem szólhat:))

Utolsótól kérdezném,hogy neked akkor most van babád?vagy te is a napokban teszteltél?

2010. dec. 10. 08:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Azt elfelejtettem írni hogy reggeli vizeletből teszteltem elöször én is és negatív volt.Délelött elmentem szoláriumba beálltam és olyan rosszul voltam tőle mint még soha.Akkor kijöttem vettem megint egy tesztet lilyt,hazajöttem délután megcsináltam és pozitív volt.Elég érdekes dolgok ezek.Sok sikert
2010. dec. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
probálj meg másik tesztet is.
2010. dec. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát inkább hihető a clearblue!

Én tegnapra nem vártam,az one step nega,most elmegyek a gyógyszertárba és veszek normálisat.

2010. dec. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A második vagyok, igen babás vagyok. Neked is hasonló jókat kívánok!!
2010. dec. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!