Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik, a doki vastag...

10 napja késik, a doki vastag méhnyálkahártyát látott csak. Látnia kellett volna már mást is?

Figyelt kérdés
9 nappal ezelőtt teszteltem pozitívat, azna0 erős hányingerre keltem. Nem kellett volna már látnia valamit a dokinak? Azt mondta menjek vissza 2 hét múlva. A méhnyálkahártya 14mm. A lelet: R-nagx Utban vaskos endom, grav még nem látható

2019. júl. 4. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Lehet hogy nem sikerült sajnos a beágyazódás és meg fog jönni. Ilyenkor már kellene látni petezsákot, ha már 10 napja teszteltél pozitívat. Ez nagyon gyakori eset.. én is így jártam januárban.
2019. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi, javítom, 9 napja.
2019. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha csak pár nappal később fogant, akkor nem látszik még ilyenkor semmi. Nyugalom, bármi lehet, de ha stresszelsz, az tuti nem tesz jót.
2019. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
nekem sem látszot még semmi és 9 depotol folyamatos pozi tesztjeim vannak nyugi egy hét muva ott lesz ha nem sikerül a beagyazodás akkor vissza fejlödik a teszt is
2019. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bízom benne, hogy minden rendben, a tünetek napról napra egyre erősebbek, a tesztem is erős pozitív, úgy tűnik nincs más választásom, csak várni.
2019. júl. 5. 06:36
 6/10 anonim ***** válasza:
1. Viszont ha erős a teszted az jót jelent! Nekem halványuló tesztek jelezték, hogy nincs minden rendben.
2019. júl. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csináltam ma sokadik pisiből egy tesztet, és a teszt csík sokkal erősebb lett mint a controll, úgyhogy bízom a legjobbakban. Az a helyzet, hogy az orvos akinél voltam elég lekezelő volt és kb. 3 másodperc volt az ultrahang is, 2 hét múlva magán orvoshoz megyek, remélem csak jót fog mondani
2019. júl. 5. 11:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanigy volt.. Nyugi, legközelebb mindent látni fog.
2019. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett? :)
2020. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Terhes voltam, 2 hét múlva elmentem másik orvoshoz aki 8 hetes terhességet állapított meg 😊azóta megszületett a kislányom
2020. júl. 16. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!