Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más teehesség, más nemű baba?

Más teehesség, más nemű baba?

Figyelt kérdés
Első babámnál semmilyen terhességi tünetem nem volt, azon kívül, hogy nem jött meg. Most viszont már az elejétől reggeli rosszullét gyötör, illetve borzasztóan fájnak a melleim. A kislányomnál a ciklus 28.-napján halvány pozi volt a teszt, most viszont erősebb a teszt csík mint a controll. Orvoshoz csak 8 hetesen megyek

2019. júl. 7. 06:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásért, nem figyeltem *terhesség
2019. júl. 7. 06:45
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiába mondják, hogy minden terhesség más, ettől függetlenül 50% hogy más nemű baba lesz
2019. júl. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent. Van egy fiam és egy lányom, eltérő terhességi tünetekkel.

Fiú: néha émelygés, , zabálásrohamok, sav, derékfájás

Lány: sok hányás, alig étvágy


Most a 3. babánál pontosan olyan minden, mint a fiamnál, biztosra mondtuk hogy tuti fiú ő is. És nem, ő kislány :) (100% mert vérteszt is kimutatta)

2019. júl. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 khniki ***** válasza:
90%
Dehogy. A saját szervezeted állapotától függ, hogyan viseled a terhességet.
2019. júl. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2 fiam van, 2 tök más terhesseg és tünetek.

A nagynál az első időkben 2 féle dolgot tudtam megenni, az a tükörtojás es a banán. Aztán csak csípőset, es folyton édesseget kivántam, főleg csokit, holott én nem vagyok édesszájú. Na mindenki jött ezzel a biztos lány dologgal. Hát fiu lett.

2. terhesseg, a kávétól rosszul voltam, kolátol ment a hasam, és az első 4 honapban alig tudtam valamit letuszkolni a torkomon. Amikor ez elmúlt, csak hust ettem hússal. Husleves, rantott hus, sult hus, toltott hus, kiveve a pörkölt. 1 kocka caokit nem tudtam anelkul megenni, hogy ne jöjjön ki belőlem, igy nem is ettem. 1 edesseg volt, amit a végén nagyon kivántam, az a zserbó. Pedig a diót utalom 😂

Szóval 2 azonos nemü baba, 2 tökmás terhesség és tünetek. Az első terhesseget kiralyul viseltem, a másodiknál majd meghaltam fiizikailag.

2019. júl. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez azért hülyeség kérdező. Mi van ha valaki ikreket vár, és az egyik fiú, másik lány? :D

Modernebb azóta már a világ, hogy a nemét jelezzék a tünetek.

2019. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem két tök ugyanolyan terhességem volt, egy lányom és egy fiam van.
2019. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent. Nekem mindkét terhességem ugyanúgy zajlott a tünetek tekintetében, mégis az egyik fiú, a másik lány.

Mindkettőnél 6. héttől rosszullét, émelygés pontosan a 15. hétig, a 10-12. hét között migrének sorozata. A 15. héttől már nem volt tünetem, kivéve mindkét esetben az alacsony vérnyomást.

2019. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!