Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyitől ugye nem lehetek terhes?

Ennyitől ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2 hete voltam a barátomnál és kipróbáltuk az orális szexet. Tutira akartunk menni, hogy ne kapjunk el semmi nemi betegséget, volt rajta óvszer. Az volt a gond, hogy lecsúszott, így újat kellett feltennünk. Amíg én vettem elő a másikat, ő addig "tartotta" magát. Nem biztos, de lehetséges hogy kis előváladék került a kezére,amit nem vettünk észre, így nem mosott kezet,majd kb. 2 perc múlva felnyúlt a hüvelyembe. Ettől nem lehetek terhes, ugye? Aggódom, mert ma kéne megjönnie, de még semmi jele. Lehet hogy a stressztől is csúszik mert ráparáztam a dolgokra? 17/L
2019. júl. 7. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ettől terhes lennél, az valami megtestesült csoda lenne..
2019. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Orális szex óvszerben? Az igen...

A barátodnak hány partnere volt előtted, hogy ennyire féltek a nemi betegségtől?

2019. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!