Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb két hete késik a bajom,3...

Kb két hete késik a bajom,3 negatív tesztem van eddig,9 hónapja nem szedek gyógyszert! Ma elmentem nődokihoz aki nem vizsgált meg csak megultrahangozott és azt mondta nincs baba!?

Figyelt kérdés
Viszont neten azt olvastam, hogy még ilyenkor nem is látszik ultrahangon! Szerintetek van még esély rá, hogy mégis baba legyen?

#terhesség #nőgyogyasz #menstruáció terhességi teszt
2019. júl. 10. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nincs. Valami más miatt nem jön meg.
2019. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Két hete késik ergo kb 6 hetesnek kéne lenned, tehát nemhogy nem lát semmit, már szívhangnak is kéne lenni. Negatív a teszted, doki nem lát terhességet még mi a kérdés?!
2019. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Egyértelmű, hogy nem vagy terhes. A tesztek is negatívak és az orvos is megmondta. Vmit már kellett volna látnia.
2019. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

De megvizsgált. A nagyon korai terhességet pont hogy ultrahangon látja legelőször. Az első pozitív teszt után (ami neked nincs) 10-14 nappal látszik leghamarabb petezsák, vagy felrikulás. A méh csak ennél később lesz kézzel tapintva nagyobb, szóval teljesen szakszerűen járt el a doki.


Akkor van esély mégis babára, ha 2-3 héttel kitolódott a tüszőrepedésed és valójában még nem is késik, ezért negatív a teszt. Őszintén szólva erre nem túl nagy az esély.

2019. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

Ha spontán peteérésed volt ciklus végén, akkor lehet még baba. De persze én nem tudhatom, milyenek a ciklusaid, mikor voltál együtt az apuka jelölttel, stb.

Az mondjuk nem fair, hogy késik, nem lát a doki semmit és nem is mondd rá semmit - azon kívül, hogy nem terhesség persze. Szabad orvos választás van, keress egy olyat, akiben megbízol.

2019. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

A doki nem lát babát, van 3 negatív teszted. Ha két hete késik, már régen kimutatja MINDEN!

Mégis miből gondolod, hogy csak terhesség miatt maradhat el a menzesz?

2019. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Nincs rá esély. Az UH pedig vizsgálat.
2019. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor próbálkozunk tovább! :/ :)
2019. júl. 14. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!