Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3nap menstruáció keses után...

3nap menstruáció keses után ha negatív a teszt akkor biztos hogy nincs baba a dologban?

Figyelt kérdés

2019. febr. 22. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy később fogant. Jan. 13 volt a menzeszem. 28 ra számoltam a peteerest, együtt is voltunk előtte is utána is. Majd utána 30-tol febr 4 ig nem volt itthon a férjem.

Legközelebb csak 4en voltunk egyutt.

12 re nem vártam. Nem is jött meg.

A teszt negatív volt 11-12-13is. Gondoltam tutira nem sikerült megint.

Aztán nem jött továbbra se meg, így 18 an csak csináltam még egy tesztet. Jól látható pozitív. Holott elvileg ez már 6 napos késés. (lett volna ha kozepidom valóban kozepidoben van)

Amíg nem jön meg szerintem két naponta tesztelj azért.

2019. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De jó volt most ezt elolvasni:) gratulalok:) nagyon remélem hogy nálam is lesz nemsokára egy pozitív teszt:)
2019. febr. 22. 20:57
 3/4 anonim válasza:

Attól függ

Szex után mennyi idővel teszteltél?

14nap után kén és ha akkor is negatív akkor nincs miért aggódnod

2020. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én vagyok az előző komentelő is... Jobban mondva akkor örülhetsz ☺️
2020. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!