Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

22 es 26 közt voltam a párommal. Mikor erdemes tesztelni?

júl. 12. 19:40  Privát üzenet  

A válaszok
Mondjuk amikor késik

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont júl. 12. 19:43 Privát üzenet

Rögtön szex után... Komolyan muszáj feltenni napjában 5x ilyen kérdéseket?

Akkor érdemes tesztelni, ha késik a mensi. Előbb nem.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont júl. 12. 19:49 Privát üzenet
Minimum aktust követően 14 nappal, viszont ha nem termékeny időszakban voltak az együttlétek, akkor meg úgyis megjön a vérzésed, mert nem vagy terhes, tehát tesztelni is felesleges. Ha pedig ez a termékeny időszakodban volt, mármint az együttlétek, akkor pedig legkorábban akkor érdemes tesztelni, ha nem jött meg a vérzés, hanem már késik.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont júl. 13. 14:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes még tesztelni? A naptár szerint 1-8 ig voltak termékenynapjaim. Voltunk is együtt a párommal.20-a vártam. Elotte 1 nappal barnázás lett, még aznap este megjött, másnap...
A párommal 27. voltunk együtt, rá négy napra 10mlU-s tesztet csináltam, korai volt a tesztelés? Mikor érdemes tesztelni?
Peteérésem valószínűleg 29-31. között volt. Mindhárom nap együtt voltunk a párommal. Mikor érdemes leghamarabb tesztelni?
Menstruáció második napján voltunk együtt párommal, harmadik napra gyengült a vérzés. Ma kellene megjönnie, de eddig semmi, szerintetek ideje tesztelni, lehet sikerült?
A párommal nem védekezünk. A menszeszem 2-3nap+ barnázás. Most csak 1 napig tartott azóta csak barnás maszatolás van. Lehetek terhes? Vasárnap fogok tesztelni. Ha negatív mikor...
A párommal kb 11-12napja voltunk együtt fogamzásgátlot szedek ma járt le a 7napos tabletta szünet nap és csak barnáztam lehet ennyi idő után tesztelni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!