Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal nem védekezünk. A...

A párommal nem védekezünk. A menszeszem 2-3nap+ barnázás. Most csak 1 napig tartott azóta csak barnás maszatolás van. Lehetek terhes? Vasárnap fogok tesztelni. Ha negatív mikor próbálkozzak újra? Ha pozitív akkor orvoshoz mikor menjek? Mennyitvárjak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen hogy baba van☺ nekem azt mondta anno a doki,hogy a kimaradt menzesz első napja után 1héttel mutatja ki a teszt,2 héttel az uh.a mostani tesztek elég érzékenyek,de tavaly úgy jártam,hogy a kimaradás után 1héttel nem mutatta ki,2hétre igen.igaz ő sajnos végül nem maradt meg.szerintem várd meg hogy elmúljon a barnázás és utána egy reggeli első vizeletes középsugarasat tesztelj.
2016. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy ha negatív,akkor is menj el dokihoz,beszéld meg vele hogy nézegesse van e tüsző a ciklusod közepe tájékán,abból tud tanácsot adni,mikor legyetek együtt.ha esetleg hátrahajló a méhed,rakj párnát a derekad-feneked alá amikor próbálkoztok
2016. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedden volt az az 1 napos menszesz.Vasárnap ki kéne mutatnia a tesztnek szerintem.5 nap telik el kedd óta.A rossmannban vettem xepilt meg facellt.Remélem azok jók és kimutatják.
2016. máj. 14. 02:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Van esélye ☺ próba szerencse,sok sikert 😁
2016. máj. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most reggel csináltam első vizeletből,de semmi.Kezdem a remény elveszni :( Köszönöm szépen :)
2016. máj. 15. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!