Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kellene dokihoz mennem...

Holnap kellene dokihoz mennem peteérést nézni. De a dokim nem vette fel a telenfont. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
tehát a dokim azt mondta majd hivjam fel azon a héten mikor lesz a 13. napom. én napok ota hivom de nem vette fel. szerintetek ciki ha holnap beállitok hozzá váratlanul mikor rendel?most nem a házához megyek hanem a korházban ahol rendel. meg vérvételem is lenne.
2008. nov. 13. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Lehetőség: válts orvost.

2. Lehetőség: állíts be hozzá, ciki nem ciki, ha ennyire nem érdekli hogy TE vagy és ÉRZEL és IZGULSZ és hogy mi van veled. Nem vette fel a telefont, akkor most vizsgáljon meg, hiszen Ő mondta! :)

3. Lehetőség: DM, Rossmann - ovulációs teszt. Kb 5 db 3500 Ft körül Ezzel meg tudod nézni hogy van-e peteérésed, persze a várható középidőben.


Sok sikert neked, és szorítok!!!!!


NE HAGYD MAGAD!!!!!!!!! TŰZÖN VÍZEN!!!!!!


:)))))))))))

2008. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen menj el, nem ciki,megbeszeltetek.
2008. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek. elmegyek. reggel 7 re megyek a dokihoz.

ö nemtudta hogy én vagyok az csak van telefonszáma és ezek szerint csak reggel veszi fel a telefont én meg 11 kor hivtam

2008. nov. 13. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!