Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9+4 napos terhes vagyok...

9+4 napos terhes vagyok csütörtök óta pillanatra meg fájdul de hamar elmúlik ma WC papíron rózsaszínes valadék volt lehet baj?

Figyelt kérdés
2019. júl. 13. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
A rózsaszínes váladék az véres folyás. Ezzel ügyeletre kell menni azonnal. Lehet csak hajszálér elpattanás, de lehet vetélés előjel amit ha el mész lehet hogy még tudnak előzni.
2019. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmentél?
2019. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet a nyákdugó?
2019. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj bocs félreolvastam, tárgytalan a válaszom.
2019. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azóta nincs semmi de elmenjek ügyeletre ?
2019. júl. 13. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így kezdődött, mult hétvége, elmentem azonnal az ügyeletre, minimális barnás folyás volt, de megijedtem, nem látta honnét vérzek, haza mentem, magnézium,, pihenés, utánnalig volt valami, de másnap már több, és friss véres folyás, vissza az ügyeletre, megint vizsgálat, nem tudni honnét, baba megvan, kaptam egy rakat gyógyszert, kúpot, most egy hét után ma már ha megtöröltem nem volt véres. Inkább feleslegesen fuss egy kört!!!
2019. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp ügyelet! Tapasztalat. Kívánom a legjobbakat
2019. júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!