Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek babás? 15. -én kellene...

Lehetek babás? 15. -én kellene megjönni, a párommal a múlt héten csütörtök, szombat, vasárnap szeretkeztünk. "úgy"! Lehetek terhes és lehetnek jelei?

Figyelt kérdés
Bár korai lenne még,ha jele lenne,de nekem tegnap óta hányingerem elég sokat(nem reggel) és szédülök...!
2010. júl. 7. 18:45
 1/9 anonim válasza:
Hát a jelekről nem tudok mondani semmit,de ha az időt nézzük akkor pont termékeny időszakban voltál...védekeztetek?
2010. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk,abszolút nem:)
2010. júl. 7. 18:53
 3/9 A kérdező kommentje:
Teszt mutat már valamit?
2010. júl. 7. 18:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Mink is úgy állunk mint tik...fogdos a hányás és a hasam alja össze-vissza bizserget,persze semmi sem biztos,15-én várom én is h mi lesz,kb.mink is úgy valahogy voltunk együtt mink tik,de azt mondják itt hogy nem lehet még tünete semminek de én bizok magunkban...más előjeled nincs?Szurkolok nektek!
2010. júl. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia!Más tünete...nincs,talán a derekam fáj,de ez lehet havi előtti fájdalom is!Kíváncsi vagyok...!Szurkolok nektek!
2010. júl. 8. 15:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Na,hogy állsz?Én tegnapelőtt óta nagyon álmos vagyok,lehet hogy csak az idő vagy mittudom én,meg nagyon erőtlen vagyok nem birok szinte semmit itthon megcsinálni,fogdos a hányás is,de közben meszelünk is úgyhogy nem tudom...Én is szurkolok nektek...:) utolsó vagyok:Nana
2010. júl. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tegnapelőtt nagyon hányingerem volt...most meg ennék folyamatosan,mindent össze vissza!Érdekesen érzem magam,állandóan aludnék!Na,majd kialakul:)
2010. júl. 11. 09:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor tesztelsz? Nana
2010. júl. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szombaton már mindenképp....izgulok is!
2010. júl. 12. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!