Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap megjött. Ha ma kezdem...

Tegnap megjött. Ha ma kezdem el inni a málnalevélteát az nem baj? Tegnap meg ma reggel ittam cickafarkfű teát, de mindenki lebeszélt róla, és a málnalevelet ajánlották. Nem kavarom be a szervezetemet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
[link] nézd meg ezt a lapot, itt mindent leír a teákról és azt is,hogy mikor kell inni.
2008. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A cikával nem csináltál semmi gondot, hiszen görcsoldó, és pont ezért itták régen is.

A málnalevéllel várj egy kicsit, várd meg hogy elmúljon, utána indul a mandula.

Nekem bejött nagyon a málnalevél, ezt kevertem fekete-ürömmel (drogéria kb 150 ft). Peteéréskor szünet, majd a ciklus másik felében palástfű tea, hogy regenerálódjon erősödjön a méhnyálkahártya.

Persze az E vitam (sejtépítő-segíti a peteérést) nem maradt ki.

van egy szuper oldal: www.babatervezok.otthona.net itt egy németországban élő magyar doktornő a házigazda. :)))

2008. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj. Én úgy ittam, hogy mensi első napjától pé-ig málnalevél tea, pé után pedig palástfű tea. Egy hónap alatt meghozta az eredményt! 7 hónapja próbálkoztunk sikertelenül előtte. :)
2008. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A 2.válaszolótol kérdezném,hogy a Fekete üröm mire jó?Nem hallottam még?De lehet kipróbálom!:)
2008. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Fekete üröm:

A növény hatóanyagai nem csak ösztrogénhez hasonló hatásúak, de gesztagéneket regulálók is és az agyalapi mirigyen keresztül hatnak. Ezen az úton pajzsmirigy szabályozó hatásuk is van, pajzsmirigy alultermelés esetén hasznosak.


A ciklus első felében a peteérés serkentésére használhatjuk.


Terhesség idején ne fogyasszuk!


A fogamzásgátló szerek abbahagyása utáni időszakban különösképpen ajánlott a ciklus rendszerezésére, a régóta elmaradó menstruációs vérzés beindítására és a szexuális kedv növelésére. Használható méregtelenítésre, emésztési panaszokra és felfúvódás megelőzésére is, segít a súlyleadásban és PMS ellen!


C-vitamin tartalmánál fogva hasznos antioxidáns is.

2008. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Na akkor ez pont nekem való(a fekete üröm).Holnap veszek is!

Nem ártana egy kicsit növelni a sexuális vágyamat sem!:)

2008. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én most akkor ezt nem értem! Múltkor "lehurrogtak", hogy én honnan veszem azt, hogy a ciklus első felében málnalevél teát kell inni. Ezt válaszolták: "Málnalevél tea? Azt a terhesség 36. hetétől szabad inni, a simaizom szövetet lazítja".

A másik, hogy nagyon sok helyen azt olvasom, hogy a cickafark teát csak akkor szabad elkezdeni, ha elmúlt a menzeszed, közben nem, mert vérbőséget okoz. Most akkor hogy is van ez???

2008. nov. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak:

A málnalevél pé-ig tuti,hogy nagyon jó a peteérésre,nekem is nagyon bevállt!Pé-től meg palástfű tea vagy/És cickafark 1:1 arányba keverve!Nem okoz vérbőséget a cicka ez hülyeség!

Pont,hogy kevesebb lett nekem tőle.

Nézz be ide : [link]

itt mindent megtalálsz,főleg a fórumokon!:)

2008. nov. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jaaaaj...most akkor melyiket igyam??? :) teljesen összezavartok! :)
2008. nov. 14. 12:54
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Engem "hurrogtak" le a málnalevél teával kapcsolatban. De találtam egy linket. Hasznos lehet...


[link]

2008. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!