Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babás lennék? Igaz még csak...

Babás lennék? Igaz még csak egy napja késik, de ma reggel majdnem visszaköszönt a kávém, felét meg se tudtam inni. Nemrég meg olyan hányinger jött rám, csak úgy hirtelen. A melleim meg feszülnek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
tesztet nem csináltam még.Várnék 1 hetet még..
2010. márc. 21. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen.Gratula.
2010. márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Félek a negatív teszt eredménytől..De ha igen,akkor kb karácsonyra érkezne..:)
2010. márc. 21. 14:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha félsz, akkor tényleg várj, bár ha ezek "valódi terhességi tünetek" (és nem valami mástól van hányingered), akkor már kimutatná, hiszen a HCG hormon okozza a tüneteket is, amit kimutat a teszt a vizeletből...

Szurkolok!

2010. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

menzesz előtt volt már párszor ilyen tünetem..de ez a kávé dolog..Az első babámnál nem tudtam a kávéra nézni..

lehet tévednék!ha 2-3 napom belül nem jön meg,tutti csinálok tesztett.

2010. márc. 21. 14:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék 2-3napot várni:-)Megvesznék a kíváncsiságtól:-D

Szerintem teszteld le és írd meg ám mi lett:-)

2010. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg fogom írni,ígérem.Csak már annyiszor így éreztem,aztán 3 nap múlva megjött általában...a teszt pedig sorra negatív volt,az elsővel is csak 4-5 hetesen mutatta ki.
2010. márc. 21. 16:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Én csináltam egy tesztet akkor mikor kimaradt egyből és teljesen negatív volt.Rá egy hétre már pozitív lett.És akkor már a doki is látta..Ugy hogy nem igazán biztosak ezek a tesztek.

Legjobb a vérből csinált béta hcg teszt.Az 1000%-os

2010. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nálam ez volt a legelső tünet hogy nem kellett a kávé.De ettől függetlenül nem biztos hogy kimutatná még a teszt.Ha mégis tesztelni szeretnél használ 10-es erősségű tesztet.Drukkolok!
2010. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát énis ettől félek,aztán lelomboz.Még mindig nem jött meg:).Van amikor késik,de az utóbbi 2-3 hónapba mindig percre pontos volt.!4 hónapja nem is védekezünk,eddig mégsem jött össze,habár nincs "babatervező"beiktatva.Én azért örülnék nagyon még egy Manónak...
2010. márc. 22. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!