Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki járt már így?

Nini 27 kérdése:

Valaki járt már így?

Figyelt kérdés
Sziasztok 3 án kellet volna megjönnie de semmi ma a 12 nap h nem jött meg... tegnap teszteltem clearbluval reggel és negatív volt. Aztán dél körül pisiltem és a wc papíron barna folyas volt. De aztán semmi és azóta sem. Segítsetek:)
2019. júl. 15. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit segítsünk? Nem vagy terhes.
2019. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Terhes biztosan nem vagy.


Hány naposak a ciklusaid? Szabályosak?

2019. júl. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
26 és eddig sosem késett.
2019. júl. 16. 07:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolso aktus ota mennyi ido telt el? Ez lehet akar egy 3-a korul fogant baba is, aki epp most agyazodik be, s ez okozza a barnasat.
2019. júl. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tesztnek már rég mutatnia kellene. Eddig pontos volt, nem lehet, hogy rástresszeltél a baba kérdésre? Mert a szorongással, stresszel szépen fel lehet borítani mindent.
2019. júl. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Folyamatosan együtt voltunk 3a körül is igen többször is.. Nem stresszeitek rá mert 2 hónapja próbálkozunk igazából.. és azért furcsa mert eddig tényleg pontos volt mindig 26 naponta megjött és tünetem volt h megjönne és suro feszítő érzéseim vannak és volták is mikor meg kellet volna jönnie
2019. júl. 16. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!