Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napot késik a menzeszem...

6 napot késik a menzeszem érzékenyek a melleim és fáj a hátam a vesém terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A párommal hetente szexelünk és nem védekezünk. 16 éves vagyok es nem akarom az életem tönkre tenni. Segítsetek meg értem hogy el ítéltek a korom miat de kéne a segítség. Eddig rendszeresen meg jött előző honapban is keset 3 napot.

#menstruáció #szex #párkapcsolat #6nap mellfajdalmak #hatfajdalom.
2019. júl. 20. 11:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom hogy kamu, egyszerűen tudatlan és gyerek még szegény. De ha szexelni van esze, az óvszerhez miért nincs...

DM/Rossmann/bármelyik patika árul teszteket, van közte tényleg olcsó is - ami nyilván nem olyan minőségű, de.egy 6 napja késős terhességet már akármelyik kimutat. Szerintem a teszt egyszerűbb megoldás mint a nőgyógyaszaton várakozni míg sorra kerülsz. Viszont ha pozitív, mondd el szépen a szüleidnek és ők majd segítenek.

2019. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

A facelle a legolcsobb tesztek egyike és a legjobb. 400 ftért vettem.


Azonban 6 napos késéssel már kb. minden kimutatja.


Kérdező! Sehogyan sem védekeztek? Ki sem veszi a párod időben?

2019. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs "időben" kivétel. A megszakítás nem védekezés.
2019. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy valami nem olyan biztonságos, mint az óvszer, attól még igenis védekezés. Nagyon nem mindegy hogy megszakított aktus volt vagy sem.
2019. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, de egy megszakított aktustól is gyönyörűen teherbe lehet esni. Egy ilyen kérdésnél, ahol süt a naivitás/fiatalság/hiszékenység/felelőtlenség a kérdezőből, még sugallani sem szabad, hogy a megszakítás egy jó alternatíva.
2019. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha ne akarod tönkre tenni az életed, akkor védekezz! Feltéve, ha nem vagy már most terhes... Valahogy old meg, hogy csinálj egy tesztet. Könyörgöm, nem csak a te életed függ tőle, hanem a szüleidé, a fiúdé, és ha terhes vagy, a gyerekedé is, mert ha abortusz lesz, akkor nem lehet ám végig megcsinálni!
2019. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem sugallás, csak kérdés.
2019. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Hetente szexeltek védekezés nélkül...Az lenne a csoda, ha nem lennél terhes.
2019. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Kérdező: mi újság azóta?
2019. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm jól vagyok mostmar....
2019. aug. 25. 07:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!