Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hanyadik ciklusnapon lesz a...

Hanyadik ciklusnapon lesz a maximumon a Hcg szint?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 30.ciklusnapon vagyok és nem jött meg a menstruációm. Tegnapra nemvártam viszont még barnázni sem barnázom..Most csináltam egy terhességi tesztet ami sajnos negatív lett. Esetleg túl korán csináltam? Nagyon csalódott vagyok. ( 3hó próbálkozás) Mikor lesz nagyon magas a Hcg szint?
2019. júl. 20. 15:58
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem. Még várok. 3 napja késik de semmi előjel a menstruációnak.. :)
2019. júl. 22. 08:28
 12/25 A kérdező kommentje:
Ciklusom 5.napja van ma holnap már elmúlna... Ha megjött volna 😃 de hálistennek nem jött 🙏🤞azt tudni kell hogy én előtte 3 napig barnázok.. Tesztet még nem csinálok.. Vasárnap negatív volt.
2019. júl. 23. 21:59
 13/25 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, egy hét késés után jött meg, kívánom, hogy Te ne járj így! Drukkolok! 😘🍀
2019. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Sose késett ennyit hát remélem nem is jön meg. 😊🤞 Hát majd kiderül.

2019. júl. 24. 18:17
 15/25 anonim ***** válasza:
Szia! ☺️ Változás azóta?
2019. júl. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Szia, még mindig nem jött meg. Igazából letelt a menstruációs időszakom. Holnap reggeli vizeletből tesztelek. Mert most a fogaszatra jottem es nagyon izgatott vagyok előtte és nem akartam nagyon rástresszelni. Holnap reggel kényelmesen. Irok mi lett az eredmény. Remélem pozi 🙏🤞😊😊🥰🥰
2019. júl. 26. 08:12
 17/25 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok.
2019. júl. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Ma 8 napja hogy késik. Néha görcsöl a hasam de el is múlik.

Ma reggel csináltam sajnos negatív 😔😔 Ha nem jön meg és továbbra is negatív lesz?? Aggódom.. 🥺🥺

2019. júl. 27. 08:35
 19/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Én a 39.ciklusnapon vagyok. Nem jött meg 19.én és most enyhe görcs van néha csak szúrás.. Folyásom ilyen olyan rózsaszínes barna.. Szombati tesztem negatív. Július 2an voltam rákszűrésen ott minden rendben.

Sose késett ennyit.. Olyan érzés mintha megakarna jönni aztán van amikor annyiba marad.. A mellem fáj. Néha megkívánok mindent. 🙏🤞🥰

2019. júl. 29. 09:12
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem tudok okosat mondani 😔 milyen érzékenységű tesztet használtál? Hány napos volt eddig a leghosszabb ciklusod?
2019. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!