Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódási vérzésem?

Lehet beágyazódási vérzésem?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek (Belara), nem volt se hányás se hasmenés, nem szedtem semmilyen antibiotikumot de most egy héttel mielőtt meg kéne jönnie elkezdtem vérezni egy kicsit. Már napok óta nagyon rossz a közérzetem. Előfordulhat hogy valami miatt mégse hatott a fogamzásgátló?

2019. júl. 21. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg inkább a hormonok miatt van. Köztes vérzés lehet fogamzásgátló szedése alatt, egyszer nekem is volt. Hívd fel az orvosod, nekem anno az mondta, szedjem tovább. Többször nem fordult elő.
2019. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fel fogom hívni, csak nem akarom hétvégén zaklatni. Valószínűleg csak túlgondolom. Majdnem 2 éve szedem és még soha nem volt ilyesmi, azért ijesztett meg ennyire.
2019. júl. 21. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond :)
2019. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már 3 éve, hogy nem szedek Belarát, de úgy emlékszem, ilyen nekem is előfordult. Illetve olyan is, hogy egy szemet reggel helyett délután vettem be és másnapra megjött.
2019. júl. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked milyenek vele tapasztalataid? Nekem nem igazán jön be, működik de a mentális egészségemre nagyon rossz hatással van.
2019. júl. 22. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!