Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba ebben a honapban?...

Lehet baba ebben a honapban? Lehetett ma beagyazodasi verzesem?

Figyelt kérdés
28 napos ciklusaim vannak mindig. Pontosan nem tudom mikor lehet az ovum, de lehet, h 12.cn korul. Ebben a honapban 13.cn voltunk utoljara egyutt. (elotte tobbszor) Ma, tamadt egy kis barnas verzesem. 24.cn-on vagyok. Lehetett ma a beagyazodasi verzes? (Sosem vereztem meg 28cn elott)
2016. febr. 9. 14:45
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Segítsetek egy vàlasszal, lszi!
2016. febr. 9. 15:15
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, jó esélyed van rá, ha sosincs ciklusközi vérzésed. Mennyi volt mennyiségre, színre? Én ugyanígy voltam a második picimmel, és bizony a kevés barna folyás(beágyazódásos vérzés) elötti este már volt egy extra halvány pozi tesztem,de az még nem volt egyértelmű,épp, hogy látszott. Másnap, a barnázás napján már erősödött is a második csík,már egyértelmű volt! :) drukkolok! Megírnád, ha teszteltél?
2016. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nekem is van mar egy gyermekem. Most mar egy eve probalkozunk a masodikkal. Soha nincs kozti verzesem. Delelott wc-n lattam meglepetten, h a fehernemumon barna pacak vannak. Akkor a papiron is latszott, azota nincs igazan. Viszont gorcsolgetek. Ha nem beagyazodas, akkor elobb jon meg. De ennyivel? Sztem csutortokon fogok tesztelni. Mindenkeppen megirom! Koszi, h irtal!
2016. febr. 9. 15:41
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem aznap folyt is egy kicsit, nem csak a papiron volt, viszont már a 20. Cn-tól görcsölgettem, azért is teszteltem hamar, mert éreztem, hogy összejött. Biztató szerintem ez nálad is! Hődet nem méred?
2016. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jaa, és nekem is a 24. Napov volt a barnázás.:) Másnap már semmi nem volt.
2016. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hat nagyon izgulok! Feltetlenul jelentkezem. Nem, nem mertem hot.
2016. febr. 9. 16:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Drukkolok nagyon! :)
2016. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem birtam holnapig varni, csinaltam ma egy tesztet. De sajnos tokeletesen feher. :(
2016. febr. 10. 06:50
 9/16 anonim ***** válasza:
Ó sajnálom! Milyen tesztet csináltál? Még ne keseredj el! Ha tegnap volt a beágyazódás, lehet korai volt a teszt, meg egyénenként változó lehet a hcg termelődés. Van akinek lassabban, van akinek gyorsabban termelődik.A barnázás elállt? 2 nap múlva tesztelj még! Szorítok továbbra is. Első gyerkőccel mikor teszteltél pozit, és milyen erőset?
2016. febr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast. Hat, a fiammal a nemvart elott 1 v. 2 nap bekepzelos halvany volt. Egy het alatt lett csak szep eros, tehat mar majdnem 5 hetes voltam, mire olyan klasszikusan eros lett. Mar igazan nincs barnazas.
2016. febr. 10. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!