Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Működő házi terhességi teszt?

Működő házi terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Vasárnap lévén nincs a közelben nyitva gyógyszertár, nem tudok tesztet venni hirtelen, viszont él bennem a gyanú, hogy terhes lehetek (mellből előtej szivárgás - van már 2 gyerekem, de 2 éve nem szoptatok, hányinger, kívánok dolgokat, amiket eddig nem, gyakran pisilek).

Persze, tudom, semmi nem tuti, csak kíváncsi vagyok, van-e valami, ami működött és kimutatta a terhességet gyógyszertári teszt nélkül.

Pl. cukor, domestos, ilyenekre gondolok.


2019. júl. 21. 18:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Csak kibírod holnap reggelig. Ha lenne házi módszer Senki se venni tesztet
2019. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Az előtej szivárgás hormonzavarra (magas prolaktin) utal, nem koraterhességre.
2019. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
90%

Lényegi dolgokat kihagytál;mikor volt még utoljára? Akartok-e egyáltalán még gyereket ezért nem védekeztek, innen a gyanú?

Egyébként meg csak kibírod holnapig, nem? Miért ilyen fontos még ma tudni?

2019. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
90%
Feldugsz egy csoki szeletet, vársz 3 percig, és kihúzod. Ha meg van rágva a vége, akkor baba van.
2019. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
95%

De tényleg kimaradtak a lényegi dolgok.

Ha van már 2 gyereked ,tudnod kéne,hogy az első jele nem ezek a bármire utaló kívánós..stb...dolgok, hanem a menstruáció kimaradása.Amennyiben ez megtörtént,ráérsz holnap is megvenni a tesztet. Egyébként nem csak gyógyszertárban kapsz tesztet.

2019. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így elég zavaros nekem. Ha van 2 gyereked, akkor te is tudod, hogy az előtej szivárgás nem a koraterhesség jele, illetve ha már szivárog akkor az nem koraterhesség hanem minimum harmadik trimeszter...
2019. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
58%
Ez mi akar lenni??? Terhességi teszt helyett cukor, domestos????
2019. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
88%

Persze, ha domestosra pisilsz, és habzik, akkor fiú, ha csapadék lesz belőle, akkor lányod lesz. Ha semmi sem történik, akkor nem vagy terhes.


És mindenképp próbáld ki az ecetes házi vérnyomásmérést, meg az ovulációs tesztet liszttel.

2019. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Hjaaajj, de kis humoros itt ma mindenki! :D


Na szóval. Igen, természetesen nem vagyok hülye, tudom, hogy a mensi elmaradása az első jel. Ez megvan.


Igen, kibírom holnapig, de hirtelen tök kíváncsi lettem, azt gondolom most ezért nem kell még máglyára küldeni, vagy igen?! :/


A második terhességem is ugyanígy kezdődött. Igen, szivárgott az előtej a cicimből és igen, terhes voltam. És már a teszt elvégzése előtt hánytam egy kiadósat (4 hetes voltam kb., amikor teszteltem akkor). Pedig nem hittem én sem ebben, mert mindenki azt mondta, hogy ilyen korán még nem lehetnek tünetek. Aztán mégis. Amúgy terhességen kívül sosem hányok.


Egyébként kíváncsiságból csináltam egy ecetes és egy domestosos tesztet (pisit ráöntünk ecetre, illetve domestosra, ha változik a színük terhesség van eszerint) és mindkettő szerint terhes vagyok. Ezek után nagyon kíváncsi leszek, hogy bejön-e.

Holnap kiderül.

2019. júl. 21. 20:59
 10/42 anonim ***** válasza:
89%
Megyek, pisilek egy kis Domestosra, mert nagyon kíváncsi lettem. :D
2019. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!