Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus utan 13-14. nappal ha...

Aktus utan 13-14. nappal ha negativ a teszt tuti nem sikerult a babo?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Szia! Pont onnantól kell kimutassa a teszt. Van akinek hamarabb is mutatja, de ez sok mindenen múlik. Nem tudni mikor volt az ovuláció, mikor volt a megtermékenyülés. Na meg a ciklus hosszától is függ. Szerintem várj még. Amíg nem jön meg biztos van remény.

Szurkolok!🍀

2019. júl. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem nagyon halványan mutatt a teszt a 10. naptól. De teljesen pozitív 14. napon lett. Ovu tesztet is csináltam, így tuti volt a számolgatás. Viszont nem tudni nálatok hogy volt. Tehát várj kicsit még, tudom nehéz.
2019. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán értem ezt, miért egyszer szexel, aki gyereket akar.
2019. júl. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyes, nem "kell", hogy kim7tassa onnantól! KimutatHATja. Nekem pl a nemvárt után 11 nappal mutatta ki ;)

7+4 hkm

2019. júl. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. ennyi időnek kell eltelnie ahhoz, hogy egyáltalán már legyen hcg a szervezetben. Nyilván egyénfüggő, hogy pontosan kinek mikor következik be a beágyazódás, illetve hogyan termelődik nála a hcg, de ha valaki biztosra akar menni, akkor megvárja, míg legalább 3-4 napot késik a vérzése és akkor tesztel. A 13-14. napon még nincs értelme tesztelni, mert ami negatív, az nem jelenti ilyenkor még feltétlenül azt, hogy nincs terhesség.
2019. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!