Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 4 nappal...

Nem várt előtt 4 nappal reggel 25ös Gábriel teszt jelezhet pozitívat?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
12%

Sose értettem miért nem lehet megvárni a kimaradt vérzést. Még azt sem tudod meg fog e jönni!

Kérdésre pedig a válasz: nem.

2019. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jelezhet, amennyiben ciklus elején volt a peteérésed.

Képet tudsz mutatni?

2019. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha azzal számolok, hogy vagy terhes vagy vagy nem (ami eleve elég nagyvonalú esély), és ha igen, abból is csak a ciklus elején fogant babát mutatja ki. Szóval 10 ezerből egy nő biztosan lát halvány második csíkot.


Rizikózol, hogy te vagy-e az az egy vagy vársz, mint egy felnőtt ember?

2019. jún. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Akkor “kedveskéim” én vagyok a kivétel 😉5 nappal nem várt előtt teszteltem erős pozitívat egy 25 -ös gagyi ebayes teszttel és megerősítés gyanánt rögtön aztán egy clearblue-val! Pontosan megérzésből mert olyan tüneteim voltak amiben biztos voltam h nem pms! Had döntse már el a kérdező mikor tesztel és mikor nem ..😑miért ne tesztelhetne pozitívat , minden csak peteeres függő
2019. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
4es: akkor tesztel, amikor akar. Minden joga megvan neki is hülyének lenni, mint a föld.
2019. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó sok eszed van neked is .Menj parasztkodni máshova ... csóró kérdező feltett egy kérdést,azért mert te okoska lehetetlennek tartod h előbb pozitívat teszteljen még nem kell itt ugrálni . Te gondolom az a fajta vagy aki szigorúan kivárja a nem várt napját sőt még egy hetet biztos ami tuti 😅és még tuti azt is mondja h lehetetlen h bármilyen tünete legyen az embernek előtte vagy utána xy ideig 😃... hát akkor csak mondom h 100%ig tudtam h terhes vagyok és nem azért mert a jó isten ezt sugallta 😉5 nappal nem várt előtt


Kedves kérdező! Nem törvényszerű negatívat tesztelned, de pontos eredményt természetesen csak az elmaradt vérzés utáni pozitív teszt mond

Nekem szerencsém volt , biztos előbb volt peteeresem .Nem kizárt nálad sem egy pozitív teszt ha terhes vagy . De persze érdemesebb megvárni a nem várt napját , sokaknak még utána is napokig negatív a teszt

Azért én szurkolok

Ne foglalkozz a sok kedves válasz adóval gondolom erre simogatjak magukat otthon h ezzzzazzz megint jó bunkó lehettem egy idegen emberrel .

2019. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat :)

Mára szólt a kérdés, ma reggel csináltam, és POZITÍV lett:)

Persze ezt nem kell elhinni néhány válaszolónak, mert tényleg csak nem várt napján lehet pozitív ezek szerint :D

2019. jún. 20. 14:50
 8/10 anonim ***** válasza:
De jó :) én örülök neki nagyon sok sikert a továbbiakban :)
2019. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2019. jún. 21. 17:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Jah, valóban van realitása, hogy egy héttel előbb megkérdezed, ahelyett, h vennél egy 10es tesztet.
2019. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!