Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnézitek a nagyon korai...

Megnézitek a nagyon korai tesztem?

Figyelt kérdés

Predictor Early, amire rá van írva, hogy 6 nappal a várható menstruáció előtt. Én 4 nappal előtte csináltam meg. Nem vagyok jártas a témában, így nem tudtam hogy ez még így is nagyon korai. Én ezt negatívként könyveltem el, de úgy tudom, ha már picit is elszíneződik, az már jelent valamit. A kérdésem az, hogy ott kell-e lennie egyáltalán a második csíknak, vagy esetleg elázott a teszt és azért ilyen?

A két kép ugyanaz, csak az egyiket átraktam fekete-fehérbe, nem azért, hogy pozitívnak tűnjön, hanem hogy lássátok mit kell nézni az eredetin.


[link]

[link]


2019. júl. 23. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első nagyon rossz minőségű, a másodikon talán van valami! Szerintem ha tudsz tölts fel jobb minőségűt a színesről!
2019. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem negativ, de amig nem jon meg akarmi lehet! Tesztelj ha kesik
2019. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Negatív. Csak a kontrasztanyag helye látszik. Ott kéne előjönnie a csíknak. De nem jött. Szerintem a legtöbb helyen látszik, hogy hol van a kontrasztanyag benne. Ez nem hiba. Csak ebbe nem kell belelátni semmit sem.

Ettől függetlenül lehetsz terhes. Majd inkább akkor tesztelj, ha nem jött meg.

2019. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet száradási csík, vagy a csík helye. Negatívba meg pont az utóbbi miatt nem kell átrakni.

Ez még így teljesen értékelhetetlen, mert nagyon korán teszteltél. Azért gondoljuk végig, hogy egy nőnek van nagy könyv szerint 28 napos ciklusa, 14. nap körül ovuláció. Együtt van a párjával, azért a megtermékenyülés sem rögtön abban a pillanatban történik, de tegyük fel, hogy a 15. napon minden megtörtént. A beágyazódás kb. 10 nap, de legyen valakinek extra gyors beágyazódása, mondjuk 7 nap alatt ez is megvan, akkor a nő a ciklusa 22. napján van. Ekkor kezd el egyáltalán termelődni a hcg nevű hormon. Ekkor van még 6 nap a menstruációig. De kérdező, ez annyira, de annyira ritka, hogy kb. nem így van. A megtermékenyülés sem feltétlenül történik pontosan akkor, lehetnek eltérések és a megtermékenyüléshez is kellhet simán 10 nap, tehát az a biztos, amikor már napok óta késik a vérzés. Mert a hcg az elején még annyira minimális, hogy egy nagyon érzékeny teszt sem feltétlen érzékeli. Ezért mindenképpen érdemes megvárni eleve, hogy azok a bizonyos folyamatok lezajlódjanak a szervezetben, illetve legyen elég hcg a szervezetben. Tehát ha már 2-3 napja késik a vérzésed, akkor tesztelj!

2019. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a beágyazódáshoz kell kb. 10 nap, elírtam az előbb. :)
2019. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit sem látok egyiken sem
2019. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia nekem 5nappal előtte volt ilyen.


[link]

2019. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!