Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A békéscsabai kórházban a 12....

A békéscsabai kórházban a 12. Genetikai ultrahangon lehet képet kérni/venni az ultrahangról?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kb. csak köszönni szabad, még kérdezni sem. Ez halál komoly. Felháborító. Ha van magándokid, akkor ha ő ultrahangoz, le lehet fotózni az UH-gépen a gyerkőcöt.
2019. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Róna doktorhoz szerettem volna menni de, szabadságon lesz. Dr. Tóth Judithoz járok, kicsit fura nő, de őt megkérdezem ha már fizetek. Köszönöm :)
2019. aug. 1. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Róna a magánrendelésén állítólag kedves, a kórházban meg tényleg tiszta mogorva. Nekem a védőnőm mondta, hogy amikor bemész, aláírsz egy papírt, amit nyilván senki nem olvas el ott, és ha kérdezel, akkor közli, hogy aláírtad, hogy nincsenek kérdéseid. Ez milyen már? Én Zelenyánszki Márkhoz járok, tőle megkérdeztem az elején a fotózást, és mindig megengedte. Tóth Judit nem magánklinikán rendel?Ott csak adnak már normális képet, ha kérsz, szerintem nyugodtan kérdezz rá.
2019. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De igen, az Olíva Medben. Persze, rákérdezek legközelebb :)
2019. aug. 1. 21:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben eszembe jutott hátha van fent infó a honlapjukon. 2000 forint a kép Dr. Tóth Juditnál. Akkor marad ez :)
2019. aug. 1. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!