Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés

A békéscsabai kórházban a 12. Genetikai ultrahangon lehet képet kérni/venni az ultrahangról?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Békéscsaba, ultrahang

aug. 1. 13:55  Privát üzenet  

A válaszok
Nem. Kb. csak köszönni szabad, még kérdezni sem. Ez halál komoly. Felháborító. Ha van magándokid, akkor ha ő ultrahangoz, le lehet fotózni az UH-gépen a gyerkőcöt.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 1. 14:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Róna doktorhoz szerettem volna menni de, szabadságon lesz. Dr. Tóth Judithoz járok, kicsit fura nő, de őt megkérdezem ha már fizetek. Köszönöm :)

# 2/5Időpont aug. 1. 18:05 Privát üzenet
Róna a magánrendelésén állítólag kedves, a kórházban meg tényleg tiszta mogorva. Nekem a védőnőm mondta, hogy amikor bemész, aláírsz egy papírt, amit nyilván senki nem olvas el ott, és ha kérdezel, akkor közli, hogy aláírtad, hogy nincsenek kérdéseid. Ez milyen már? Én Zelenyánszki Márkhoz járok, tőle megkérdeztem az elején a fotózást, és mindig megengedte. Tóth Judit nem magánklinikán rendel?Ott csak adnak már normális képet, ha kérsz, szerintem nyugodtan kérdezz rá.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont aug. 1. 20:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De igen, az Olíva Medben. Persze, rákérdezek legközelebb :)

# 4/5Időpont aug. 1. 21:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Közben eszembe jutott hátha van fent infó a honlapjukon. 2000 forint a kép Dr. Tóth Juditnál. Akkor marad ez :)

# 5/5Időpont aug. 1. 21:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Békéscsabai kórházban ott lehet az apa a vajúdás alatt?
Tatabányán a Szent Borbála kórházban adnak az ultrahangról fényképet?
Olvastam az 5D ultrahangról. Aki volt már (Budapest), leírná a tapasztalatait? Hova érdemes menni és hanyadik héttől? Kleopátra ház, G1, Mátyásföld?
12 hetes ultrahangról lenne pár kérdésem, segítettek?
Vélemények és tapasztalatok a Zirci nőgyogyászatról, terhesgondozásról, és az ultrahangról?
Ajkai 4D ultrahangról (Hepinet) van valakinek tapasztalata?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!