Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12 hetes ultrahangról lenne...

12 hetes ultrahangról lenne pár kérdésem, segítettek?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyünk a 12 hetes ultrahangra. Beszokták engedni az apukát és lehet fényképet venni ha kórházba megyek? Hasi vagy hüvelyi a vizsgálat ( sajnos kicsit pocakos vagyok)? Ti megcsináltattátok a fizetős kombinált tesztet ?
2015. márc. 1. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

-kórházfüggő, hogy beengedik-e. Elvileg egy kísérőt be kellene. Írj konkrét kórházat, hátha van valakinek pont azzal kapcsolatos tapasztalata!

-alapból hasi, de nekem mégis hüvelyi kellett, mert kevés folyadék volt a hólyagomban, ezért nem látszott rendesen (a hasam egyébként elég kicsi).

-én igen, megcsináltattam a vérvételt is az uh mellé (a kettő együtt jelenti a kombináltat). Főleg a korom miatt (30).

2015. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Pécsre megyünk és én 28 vagyok.

A baba nemét meg tudták már mondani ilyenkor nektek?

2015. márc. 1. 16:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez teljesen helyfüggő.

Ahová én jártam terhesgondozásra, ott a 12 hetes uh még hüvelyi és nem engednek be senkit a hüvelyi uh-ra, még apukát sem.

Nálunk is legkorábban a 19 hetes uh-ra jöhetett be apuka.

Viszont képet lehet kérni, de nálunk azért fizetni kellett.

És én már több, mint 4 éve szültem, de semmilyen fizetős vizsgálatot nem csináltattam. Teljesen rendben volt az ultrahangokon és fiatal is voltam, nem volt semmilyen rendellenességgel született személy a családunkban, egyik ágon sem, szóval az esélye annak, hogy beteg lesz a fiunk, szinte egyenlő volt a nullával. És hál' istennek teljesen egészségesen is született.

2015. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Én nem csináltatok fizetős tesztet. 25 vagyok és ultrahanggal is jó eséllyel látszik ha baj van vele. Ugyis magánorvoshoz járok igy kétszerannyi UH-m van mint ami ugymond "kötelező". Dokival beszéltünk a fizetős tesztről. Azt mondta ha nem is csinaltatok tesztet, nem biztos hogy a 12 hetesen látszik ha baj van de tovabb fogjuk figyelni és ugyis látszik egyszer.
2015. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia.Én is Pécsre járok,mi 9.-én megyünk 12 hetes uh-ra.Igen,bemehet a párod veled.Szerintem hasi új lesz,legalábbis nekem a kisfiamnál az volt már a 12 hetesen,pedig nekem is van egy kis pocim...:-)Én is megcsináltatom a tesztet,de én az integráltat kérem,az 20.000.- ft,lesz egy vérvétel 12 hetesen,és 16 hetesen,ebben van AFT is,azért is kértem!
2015. márc. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha tesztet szeretnél csináltasd meg a kombináltat, ha közepes vagy magas kockázat akkor még mindig lehet az integrált, Ha egybe kéred akkor csak 16 hetesen kapsz először eredményt.
2015. márc. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4.: jó lenne ha így lenne és akkor soha senkinek nem kellene se vért venni se a hasát megszuratni.
2015. márc. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is pocakos vagyok és 15 hetes.Nekem sem most sem a lányomnál nem tudták megmondani hogy mi lesz. A lányomnál 18hetesen látszott.Most azt mondták, vastag a hasfal, nem látszik a neme.
2015. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7: De az uh-n kell hogy legyen eltérés ahhoz, hogy hast kelljen szurkálni nem?
2015. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.Mi volt az ultrahangon?3 vagy 4D voltatok?Megmondták a baba nemét?Kaptatok képet?

5. válaszoló voltam.:-)

2015. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!