Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ti tettetek már panaszt a...

Ti tettetek már panaszt a vezető védőnőnél, érdemes?

Figyelt kérdés

A védőnőnk eléggé lekezelő és kotnyeleskedő.

Ha nálunk van akkor benyit a hűtőbe, a szekrényekbe és rendezkedik a lakásunkba, tologatja a bútorainkat is.

Teljes mértékben ő akarja eldönteni hogyan és mivel rendezzük be majd a gyerekszobát. (Gondolok itt a márkákra, mint a Brendon.)

A születendő fiúnk ruhái közé is benyúlkált és közölte hogy a mi gyerekünknek ez meg ez nem lesz jó, így ő elvinné az unokájának.

A stílusunk sem tetszik neki, rockerek vagyunk így egyből drogosnak/piásnak is titulált minket és azóta minden gondozáson elmondja az ezekkel járó következményeket.

Néha már sírhatnékom van tőle.

Tegyek panaszt, vagy próbáljam meg elviselni?



2019. okt. 31. 09:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Most ez komoly???? Ez viccnek is rossz. Már ne haragudj ha nálam ilyet csinálna hogy bényit a hűtőbe meg stb... Hát így b×ám ki az ablakon hogy csak na.
2019. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Hát én kirúgnám a fenébe azonnal, aztán panaszt is tennék.
2019. okt. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Szard le. Egyszer kell csak beengedni a lakásba.
2019. okt. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy félek, mert ugye nem válthatok védőnőt max költözéssel.
2019. okt. 31. 09:17
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

A védönö munka adója az önkrományzat.

Èn össze szedném mik azok a problémák ami miatt elegem van belöle. Ha lehetne keresnék más anyukákat is akiknek ugyan ez a baja, és az önkormányzathoz mennék be vele.

2019. okt. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Hogyhogy 1szer kell csak beengedni? Szülés előtt 4szer jött, aztán az első 6 hétben hetente. Mindenkepp tegyel panaszt. Én kihajítottam volna első percben.
2019. okt. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Szedj össze még anyukákat és együtt menjetek be az önkormányzathoz.

Btw: hozzánk is csak szülés után jött egyszer. 😊

2019. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Annyit sikerült megtudnunk hogy a szomszédban lévő roma kismamát a származása miatt ítélte el, vele megpróbálok összefogni hátha ketten többet érünk. Köszönöm a tanácsokat!
2019. okt. 31. 09:27
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Mindenképp bepanaszolnám. Jó összefogni.

Szabályosan szülés előtt is többször ki kell mennie (nálunk is csak 1szer volt), utána ahogy hazamentek 48 órán belül, aztán 6. hétig hetente majd havonta (ezt már nálunk is szigorúan betartják)

Másrészt nekem olyan a védőnő mint 1 mentsvár. Akármit kérdezhetek, akármit elmondhatok ő nem ítél el és segít amiben tud. Szerintem ennek így kéne működnie.

2019. okt. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Jaj de uncsi az ősziszünet! Remélem lesz még pár hajmeresztő sztorid!
2019. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!