Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cukorterhelés hogy zajlik...

Cukorterhelés hogy zajlik nekem már kicsavarva kell vinnem a citromlevet vagy ott kell megcsinálni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 18:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10-es

És rendben volt a cukrod?

2019. nov. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Rendben volt. Ijesztegettek egy ideig, hogy a vérrel végzett vizsgálat nem ad olyan pontos eredményt, így mikor rámjött a para, itthon csináltam egy vércukormérést, de mindig tökéletes értéket mutatott. Végül 38. Hétre egy egészséges kislányt szültem, természetes úton, 3150 grammal és 49 cmel. Űgyhogy még csak nagy baba se lett. Pedig végig Ijesztegettek, hogy hú ez, de nagy baba lesz, biztos azért mert terhességi cukorbeteg vagyok, csak nem derült ki (rokonok 😂😂😂)
2019. nov. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!