Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az első vizsgálatra ti vittéte...

Az első vizsgálatra ti vittétek a férjeteket/párotokat? Egyáltalán lehet?

Figyelt kérdés

Nem is csak azért, mert a filmekben mindig azt látni, hogy apuka ott áll a szék mellett és meghatódva nézi a kijelzőt, és hogy az milyen aranyos meg mittudomén. Nálunk a férjem is nagyon akarta a babát, jobban megviselte a hosszú próbálkozás, mint engem, aztán most végre, hogy úgy néz ki, összejött, szeretném az összes ilyen lépésbe bevonni. Az első vizsgálatra bemehet? Vagy csak a későbbi ultrahangokon szoktak bent lenni az apukák?


Köszönöm előre is! :)


2019. nov. 20. 06:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha ostoba kérdés, azt hiszem kiderül, hogy első gyerek, fogalmam sincs, hogy működnek ezek a dolgok :D
2019. nov. 20. 06:46
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Fogadott dokihoz bemehet, sztk alapon később se nagyon szeretik ha van bent valaki.
2019. nov. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Mindig ott volt velem, fogadott orvoshoz jártam.
2019. nov. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Az elsőre nem, de a három genetikai uh-ra bejött. Mindegy milyen képet vàg a doki, a páciensnek joga van maga mellett tudni egy kísérőt, ez nem tagadhatják meg tőle.
2019. nov. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%
SZTK-ba nem hiszem,de magánba igen.Velem mindig jön,mert imádja nézni a babát.Abba a "pár ezer forintocskába"csak bele fér h.bejöhet.Ez a minimum. :)
2019. nov. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Akár szeretik, akár nem, SZTK-s rendelésre is ugyan úgy bemehet a kísérő. Amúgy én SZTK-s rendelésre jártam, az uh-kra mindig jött a férjem, sosem szóltak érte.
2019. nov. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Magán rendelesre jarunk, először a 12. Heti genetikai uh-ra jott be velem.
2019. nov. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem magán orvoshoz jártam, így nem jöhetett be egyszer sem. Csak a 4D-s UH-ra jött el (magán).
2019. nov. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az első fiammal az összes vizsgálatra bejött a férjem. Végig magán dokihoz jártam. Most a második terhessegemnel volt egy kis agyalas az elején, hogy melyik dokit válasszam, addig is SZTKba jártam. Nyugodtan bejöhetett nem volt probléma belőle.
2019. nov. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem jött velem. Úgy tervezzük hogy majd akkor ha nagyobb lesz a pocak. Amúgy addig feleslegesnek tartom.
2019. nov. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!