Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Vélemények, információk Dr...

Vélemények, információk Dr Kocsis Norbert Csabáról?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, és nőgyógyászt keresek. Sok jót olvastam/hallottam róla, de csak régebbi fórumokon. Frissebb részletek érdekelnének, pl. gondolok itt terhesgondozásra, szülésre, illetve az áraira, stb. Mennyit kér a magánrendelésén, és szülésért? Mennyire alapos, megbízható? Lehet hívni, el lehet érni, ha baj van? Ilyesmikre gondolok. Ha valakinek lenne információja, tapasztalata, nagyon megköszönném, akár privátban is. Köszönöm.

#szülés #terhesgondozás #nőgyogyasz #Dr Kocsis Norbert Csaba
2019. nov. 27. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jófej doki, nagyon laza, ugyanakkor szakmailag profi. Telefonon szinte bármikor el tudtam érni. A kórházban már nehezebb személyesen elcsípni, van, hogy sokat kell rá várni, mert nagyon elfoglalt. Párszor hívott a magánrendelésre, egyébként a kórházba. A szülésről még nem tudok Neked mit mondani, most vagyok 37 hetes.
2019. nov. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, én is ilyeneket hallottam róla :)
2019. nov. 27. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkét lányomat nála szültem! Egy tünemény. Csak ajánlani tudom. Megnyugtato és jó fej, magabiztos,tapasztalt.
2020. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. El lehet érni, inkább 1 után hívd akkor nagyobb az esélye hogy szabad. Maganrendesen kB 10-12 körül van a díj, szülésnel nem mondott semmit, amennyit szeretnétek adni. Nekem sokat számít az is, hogy mindig vidám, jó kedélyű. Ranezek és megnyugszom. Nagyon jó a társasága. Jól el lehet vele beszélgetni, elmagyaraz mindent, megbízható. Jó választás!
2020. márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!