Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogy jovoheten töltöm a...

Hogy jovoheten töltöm a 8hetet többi lent!?

Figyelt kérdés
ilyenkor el kell mennem ultrahangra?
2019. dec. 14. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Voltál már Uh-n, ahol megállapították a terhességet? Ha igen, akkor a következő a 12.heti genetikai uh, ami viszont kötelező. Addig nincs uh, hacsak nem ragaszkodsz hozzá és mész magánrendelőbe. Védőnő, háziorvos esetleg.
2019. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
voltam akkor 6hetes terhesseget allapitottak meg, viszont szív hangot nem néztek ezért akarok elmenni egy 8hetes uh ra
2019. dec. 14. 14:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ezt nem írtad a kérdésben, akkor persze menj vissza, de gondolom az orvos is ezt tanácsolhatta ha még nem látott szívpulzálás.

2019. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tegnap voltam kiskonyvet csinaltatni és ott nem mondtak, de én szeretnék el menni, mivel 6hetesen nem nézték meg a szivhangot
2019. dec. 14. 14:31
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha már adtak kiskönyvet, akkor bizonyítottan élő embriód van. Vagy csak ez nekem volt így, hogy olyan lelet kellett amin már volt életjelenség. Neked mi van a papírodon amit kaptál? És mit mondott az orvos? Hallani én sem hallottam csak 13 hetesen, de attól még dobog.

De menj vissza ha szeretnél.

2019. dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem nézték volna meg a szívhangot, nem kaptál volna kiskönyvet. Ugye furán hangzik, hogy szívhang, de közben sok helyen nem hallgatják, hanem nézik, hogy van-e pulzálás. Ettől nem kell megijedni, állítólag a zavarja a "babát", ezért sok helyen nem kapcsolják be a hangot, csak nézik.
2019. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
A kiskönyvet akkor adják ki ha van szívhang, legalábbis nálam mindig így volt. Ilyenkor még hallani nem lehet csak látni az uh-n. Bár a leleteden amit adtak rajta kell lennie.
2019. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs.

Magánrendelőben csinálnak neked egy ultrahangot. Én se bírtam volna ki 6 hetes kortól 13 hetes korig, hogy ne nézzenek rá, bár én eleve fogadott orvoshoz akartam járni, ő pedig hívott 9 hetesen.

2019. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első uh-nál az orvosom 5 hetes terhességet állapított meg, de hogy szívhangot nem nézett, megkért, hogy a 8. héten menjek vissza. Akkor már volt szívhang. :)

Ezt követően, tekintettel arra, hogy párom túl későinek találta a 12 hetes uh-t, visszamentem a 10. héten a dokimhoz, aki akkor is csinált egy uh-t, a mi megnyugtatásunkra.

A 12 hetes uh-ra én a 13+4. napon mentem. Rendben volt minden.

2019. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!