Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Pécsi kismamák! Da Vincin...

Pécsi kismamák! Da Vincin kívül hol van még lehetőség babamozira? Hol voltatok, elégedettek voltatok?

Figyelt kérdés
Most mondták le az időpontom mert szabira megy akihez foglaltam. A legközelebbi időpont egy hónapra rá lenne, de nekem az már kicsit késő, 33. hétben lennék már.
2020. júl. 22. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Mohácsot dícsérik még.
2020. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pécsett a heppinetben voltunk, én elégedett voltam, bár nincs összehasonlítási alapom
2020. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha valaki idetévedne, megírom hogy gégül a Hepinetnél voltunk, elégedettek voltunk ugyan, de akinek fontos hogy orvos végezze az ne oda menjen, mert csak szonográfus van. Egyébként kedvesek voltak, az árban benne volt a dvd a teljes vizsgálatról és egy kinyomtatott kép. Mozizni tökéletes :) köszi a válaszokat!
2020. szept. 3. 15:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!