Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nem vették le a Streptococcus...

Nem vették le a Streptococcus tesztet a 35-37. héten. Más is járt így?

Figyelt kérdés
Van fogadott orvosom, aki nagyon rendes, normális és alapos is. A babám szíve tachycard, heti 3x nézik uh-val, hogy hátha rosszabbra fordul a helyzet. Talán e miatt, hogy erre koncentrál, vagy nem tudom miért, de nem vett kenetet a Streptococcus tenyésztéshez. Most már 38 hetes múltam, és eszembe jutott, hogy az elmaradt és baj is lehet belőle, ha esetleg fennáll a fertőzés veszélye. Hétfőn megyek hozzá újra, mondom neki akkor tuti leveszi, de az már nem lesz kései? Akkor leszek 38+4 hetes. Köszönöm a válaszokat

2020. aug. 7. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a 38. héten vették le, nem lesz késői. 3-4 nap alatt megvan.
2020. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 38 hetesen vették le, mikor az első nst-re mentem. Mite mentem a következőre, 3-4 nap múlva, már megvolt az eredmény.
2020. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ráér még, de akkor sincs semmi, ha nem csinálják meg. Azt hiszem, akkor kaptok antibiot.
2020. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Később szokták, ha nem sikerül szülés előtt úgy kezelnek titeket, hogy + lett.
2020. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 38.héten vették le.
2020. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk annak kevésbé örülnék ha azért adnának antibiotikumot, mert előtte nem nézték meg kell e. Mert akkor lehet nem is kellene, csak úgy adnak....

De akkor még nem vagyok elkésve.

2020. aug. 7. 16:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem se vették le, akkor azonnal megcsinálták és adták is az antibiotikumot.

Semmi baja, 8 éves már.

2020. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!